Rotel RDD-1580 digitaal-analoog konverter

525.00

Rotel RDD-1580 digitaal-analoog konverter võimaldab sul esitada digitaalsest heliallikast lähtuvat heli maksimaalse kvaliteediga, olenemata sellest, kas tegu on sinu nutiseadmest/koduarvutist pärit muusikaga või mõne uuema hi-res formaadiga.

NB! tegu on karbist väljas käinud mudeliga, mida on kasutatud max 1-2h. Seisukord – väga hea!

RDD-1580  südameks on suurepärane Wolfsoni WM8740 stereo DAC ja mis veel parem, seda pole mitte 1, nagu tavalistes DAC-seadmetes, vaid lausa kaks. See võimaldab oluliselt paremini vähendada võimalikke moonutusi ja müra.

Eeliseks on ka sisendite rohkus. Esipaneelil on olemas USB sisend Apple iPod®, iPhone® ja iPad® jaoks, lisaks on võimalik Bluetooth ühendus kaasas oleva adapteri kaudu.  Tagapaneelil on olemas PC-USB sisend resolutsiooniga kuni 24-bit/192kHz, kaks komplekti RCA-tüüpi koaksiaal ja digitaal sisendeid (optimeeritud LPMC data striimimiseks) – CD-d jaoks kuni 16-bit/44.1kHz ja muude digiallikate jaoks kuni 24-bit/192kHz.

Seadme vooluallikaks on Roteli enda tehastes disainitud ja toodetud kvaliteetne toroidtrafo, mis võimaldab kogu seadme disaini peenhäälestada kõikge väiksemate detailideni välja. Sama põhjalikult on lähenetud balansseeritud analoog sektsioonile, kus on kasutatud ainult parimaid detaile, mida on valitud mitte ainult tehnilise sobivuse vaid ka reaalsete kuulamistestide läbi. Tulemuseks täpne, puhas ja meeldiv heli, mis köidab.

Väljunditest on RDD-1580-l olemas  nii RCA kui ka XLR ühendused, lisaks laadimisühendus (2.1 amprit) iPad® või sarnase nutiseadme jaoks.

Rotel RDD-1580 DAC võiks pakkuda huvi igale tänapäevasele helientusiastile, kellele on oluline parim helikvaliteet ja kelle muusika lähtub peamiselt digitaalsetest heliallikatest. Rotel teab, kuidas häid heliseadmeid ehitada!

Väljaanne HomeTheatreReview on seda DACi hinnanud väga positiivselt:

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

1 laos