Rotel S14 striimiv integreeritud võimendi

1,990.00

Rotel S14 on striimimise võimekusega integreeritud helivõimendi ehk kõik-ühes lahendus, mis pakub mugavat juurdepääsu peaaegu piiramatule võrgumuusika kataloogile. Ühenda vaid oma lemmikkõlarid ja oledki helirännakuteks valmis!

S14 esitab tänu 32-bitisele ESS DAC-ile kõrge eraldusvõimega heli väga üksikasjaliku täpsusega, võimsust on kompaktsusele vaatamata lausa 150W kanali kohta.

Esipaanelil asetsev suur ja värviline ekraan kuvab nii taasesitatava albumi kaanekujundust kui ka muud informatsiooni. Selge ekraan lihtsustab oluliselt seadme juhtimis-, jälgimis- ja seadistusprotsesse. Lisaks on olemas ka kaugjuhtimispult.
Voogedastamisel on sul võimalik valida ükskõik, milline lemmik striimingteenus või interneti raadio ja juhtida seda mugavalt oma nutiseadmest. Interneti ühendus käib üle juhtme või juhtmevabalt – nagu soovid.
S14 on piisavalt erinevaid ühendusi (nii analoog kui digitaal, et vajadusel ühilduda sinu ülejäänud koduste heliseadmetega.
Loomulikult toetab S14 enamusi audioformaate ja suudab mängida kõrgresolutsioonilisi helifaile.

S14 võimekas helisüsteem pakub sulle puhast, energilist ja sooja Roteli heli ning palju erinevaid võimalusi olenemata sellest, kas oled alles algaja muusika sõber või juba kogemustega helientusiast.

 

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.