Sennheiser Accentum Wireless juhtmevabad kõrvaklapid

139.00

Sennheiser ACCENTUM Wireless kõrvaklappidega saad igapäevaselt nautida oma lemmikmuusikat ja podcaste, olgu siis kodus, kontoris või liikvel olles.

Pikk, 50-tunnine aku kestvus, hübriidne mürasummutus, suur kandmismugavus, suurepärane Sennheiseri saund ja elegantne disain teevad selle klapipaari tõeliselt ihaldusväärseks neile, kes soovivad maksimaalse hinna-kvaliteedi suhtega juhtmevaba Bluetooth kõrvaklappi, millele saab igas situatsioonis kindel olla.

  • konkurente edestav 50 tundi vastu pidav aku tagab sulle vaid ühe laadimiskorraga pikad kuulamissessioonid
  • Sennheiseri enda välja töötatud kuularielemendi tehnoloogia ja ikooniliselt selge ning musikaalne helipilt
  • efektiivne ja hübriidne ANC mürasummutus blokeerib kõik esitust segavad taustahelid, ikka selleks, et saaksid keskenduda põhilisele – oma lemmikmuusikale
  • praktiline läbikoste režiim (Transparency Mode) võimaldab keskkonnahelidel ühe nupuvajudusega taas sinu klappidesse pääseda – kõrvaklappe ei pea iga kord peast võtma, kui soovid kuulda, mis ümberringi toimub
  • nutirakenduse kaudu on saadaval mitmed põhjalikumad seadistused, nagu bassihelide võimendamine (Bass Boost), spetsiaalne ringhäälingu režiim (Podcast mode). Lisaks on võimalik kohandada heli läbi viieribalise ekvalaiseri konkreetselt sinu maitse järgi.
  • ergonoomiline disain ja suur kandmismugavus tagab meeldivad helielamused terveks päevaks

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

NB! Juba on saadaval ka samade Accentum kõrvaklappide täiendatud versioon Sennheiser Accentum Plus Wireless.