Sennheiser Ambeo MAX võimas soundbar

2,490.00

Sennheiseri Ambeo MAX soundbar on tõeline meistriteos ribakõlarite kategoorias!

  • toetatud nii Dolby Atmos kui ka DTS:X
  • kõlarielemente on 13 ja see võimaldab esitada 5.1.4 heli
  • bassiesitus lubatakse ulatuvat 30 hertzini ja seda ilma välise subwoofrita!

Oma kogemustest lähtudes võime öelda, et see on parim ribakõlar, mis kunagi välja lastud ja ühtlasi esimene soundbar, mis tõesti suudab võistelda päris kõlaritest ja võimenditest lahendustega ja samas esitada kvaliteetselt ka stereoheli ehk muusikat.
Tõsise kodukino heli jaoks soovitame süsteemi lisada mõni analoogse kvaliteediklassi subwoofer, näiteks SVS-i 2000 või 3000 seeriast (konkreetsete oludega parima sobivuse osas konsultatsiooniga aitame meeleldi).
Meie soundbaride demoruumis on Sennheiser Ambeo Soundbar ka kuulamiseks/testimiseks väljas ja niiet skeptikutel on võimalus tulla ja seda näiteks erinevate Sonos ja B&W soundbaridega võrrelda.

Lisainfo tootja kodulehelt

 

Erinevaid testiülevaateid:

What-Hi-Fi: 5/5 ja auhind 2021 aasta parimale soundbarile: LINK
Soundguys: 96/100. “Parim viis nautida surroundheli ilma lisakõlarite, juhtmete ja ressiiverita” LINK
MusicTech: 9/10. “Best Soundbar ever?” LINK
Stereo magazine: “The current queen of soundbars!”  LINK
Sounstage Simplify “Ambeo pakub seda, mis tavalise soundbariga võimatu – korralikku kvaliteeti nii filmi kui ka muusika jaoks:  LINK

 

Soovid teada, kuidas Sennheiser Ambeo MAX heliriba filmi või muusikat mängides päriselt kõlab ja kuipalju on ta parem oma väiksematest vendadest Ambeo Plus ja Ambeo Mini?
Siis tule ja külasta meie soudbaride demoruumi!

 

NB! 2022 aprillis väljastas Sennheiser Ambeole uue tarkvara, mis lisas näiteks Todal Connect toe, viis juhtimise Smart Control äpiga Bluetoothi pealt üle Wi-Fi peale ja lisas rea kasutusmugavust pakkuvaid võimalusi.
Lisainfo: https://en-us.sennheiser.com/newsroom/an-enhanced-home-audio-experience-681ajq

2022 aasta 1. septembril sai Ambeo väikese värskenduse nime näol – välja kuulutatud odavama mudeli Ambeo Plus paremaks eristamisest sellest sai Ambeo endale lisaks täienduse MAX.

NB! Oma mõõtmete tõttu ei mahu soundbar SmartPosti automaati. Palume valida kohaletoimetamise viisiks kullerteenus või tulla kaubale ise järele. 

1 laos (saab järeltellida)