Serblin & Son Frankie Plus striimiv integreeritud helivõimendi

2,995.00

Serblin & Son Frankie striimiv integreeritud helivõimendi on mõeldud tribüüdiks Sonus Faberi loojale Franco Serblinile ja sellesse on pandud rohkem kui 30 aasta jagu rasket tööd ja kogemust.

Täielikult Serblin & Soni tehases kavandatud ja disainitud Frankie Plus helivõimendit võib pidada nii välimuselt kui sisult lausa kunstiteoseks!

Selles seadmes on kasutatud eksklusiivseid tehnilisi lahendusi, nagu analoog helitugevuse juhtimine, mis on lahendatud läbi releede poolt lülitatavate püsitakistite võrgu (127 astet). See tagab signaali stabiilsuse, suurepärase juhitavuse ja parima helikvaliteedi nii seadme analoog- kui digitaalsektsioonis. Lisaks on hoitud kogu signaaliring optimaalselt lühike.

Puhtus ja moonutustevabadus ei ole aga selle võimendi looja sõnul olnud omaette eesmärgiks – digitaalse perfektsusega peab alati kaasas käima suurenenud musikaalsus – orgaaniline kõla ning teoses olev hingestatus ei tohi mingil juhul kannatada saada. Frankie on just selle tasakaalu hoidmise meister. Selle helivõimendi taasesitus on soe, väga dünaamiline, võimas ja avar. Su lemmikmuusika kõlab kaunimana, kui ei kunagi varem.

Frankie Plus striimiv integreeritud helivõimendi sobib ideaalselt helientusiastile, kes kasutab kõiki moodsaid heli taasesitus võimalusi (vinüülist striimini) ja peab seejuures lugu nii tipptasemel disainikeelest kui ka kompromissitust helikvaliteedist.

Kui tundsid end ära, siis on Serblin & Son Frankie Plus just sinu jaoks!

  • A/B klassi võimas helivõimendi
  • väga pilkupüüdev disain
  • 127 astmeline helitugevuse kontroll
  • rohkelt digitaalseid ja analoogühendusi
  • sujuv, dünaamiline ja musikaalne heli
  • kaugjuhtimine puldi või rakenduse abil (Serblin & Son)
  • sisseehitatud striimer (haldus läbi airLino rakenduse)

 

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.