Shanling M6 Ultra meediamängija

849.00

Väga pilkupüüdev ja hea kõlaga M6 Ultra on Shanlingi esimene kaasaskantav mängija, mis kasutab uhiuue põlvkonna ülitõhusaid AKM DAC kiipe, täpsemalt nelja AK4493SEQ-d. Selline neljatuumaline DAC disain on pärit Shanlingi enda vanakooli CD-mängijatest, mille eesmärgiks oli balansseeritud signaaliringist maksimaalse tulemuse kätte saamine. Moodne tehnoloogia jaotab signaali nelja erineva kiibi vahel ja protsessib neil täielikult balansseerituna.

Ka seadme helivõimendi disain võtab neljatuumalisust arvesse ja on võimsam, kui varasemad AKM kiipidel põhinevad Shanlingi mudelid – kuni 720mW 32 oomi juures – mis laiendab sobivate kõrvaklappide valikut oluliselt. Muus osas on tegu standardse Shanlingi Android platvormil toimiva meediamängijaga, millel on olemas kõik kaasaegsed omadused ja funktsioonid, mis ühel korralikul meediamängijal olema peavad. Kaasa arvatud Hi-Res + Hi-Res Wireless tugi, kahesuunaline Bluetooth 5.0, sisseehitatud kiire WiFi moodul, 64G salvestusmahtu, balansseerimata ja balansseeritud kõrvaklapiväljund, NAS, DLNA ning Airplay tugi striimimiseks jms.

CPU eest vastutab kiire Snapdragon 665, millel jookseb Android 10 op-süsteem ja Shanlingi enda poolt arendatud heli optimeeriv AGLO (Android Global Lossless Output) tehnoloogia. Seade on lihtsasti juhitav läbi 5-tollise (1080p) puutetundliku ekraani ja praktiline ning moodne disainijoon tuleb tuttav ette neile, kel varem olnud tegemist Shanlingi klassikaliste M3X või M8 mudelitega. Seadme ümbriskiht on valmistatud lennundusklassiga alumiiniumsulamist, mis tagab vastupidavuse ka kergelt ekstreemse kohtlemise või tingimuste juures.

Kui soovid moodsat, hästi kõlavat ja hea hinnna-kvaliteedi suhtega meediamängijat, mis suudab vabalt konkureerida ka kõrgema hinnaklassi mängijatega, siis võta Shanling M6 Ultra!

Spetsialistide poolt peetav veebikeskkond Headfonics on sellele meediamängijale andnud oma ostusoovituse:

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.