Solidsteel SS-6 kõlarijalad

499.00

Riiulikõlarite puhul on kõige olulisem, et need asuks maast õigel, kuulamise jaoks kõige optimaalsemal kõrgusel. Kuna need kõlarid on ka suhteliselt kerged on teiseks kõlarialustele seatud nõudeks stabiilsus ning kindlus. Itaalia tootja Solidsteel toodete puhul on seda kõike arvestatud ning Solidsteel SS-6 kõlarijalad on disainitud nendele nõuetele vastavalt.

Nende kõlarijalgade seeriatootmine algas juba 1992. aastal, kui firma asutaja Moreno Conti esimese kaubandusliku partiiga valmis sai. Aeg on näidanud, et tegu on jalgadega, millel on nii tegu, nagu kui kestvust. Aja jooksul tehtud väikesed kohandused nii disainis kui kasutatavates materjalides on neist kõlariständidest voolinud ajatud klassikud.

Seeria keskmise suurusega SS-6 kõlarijalgade peamised tugipostid (3) on seest tühjad ja nende alla kinnitatavad roostvabast terasest teravad piigid on eemaldatavad, tänu millele on sul võimalik tugipostide sisemus täita endale meelepäraste summutavate graanulite või muu materjaliga. See lisab jalgadele oluliselt raskust ja hoiab veelgi paremini ära ebasoovitavate resonantside teket. Tripoodi kooshoidev messingkeevitus on tehtud käsitööna ja oma ala asjatundja poolt ning vigade vältimiseks hoolikalt läbimõeldud kiire protsessina.

Pealmine MDF-st plaat on vahetatav, mis võimaldab neid jalgu sobitada väga erinevate kõlaritega ning on abiks ka juhul kui plaat peaks kahjustada saama.

Šasii ja pealisplaadi vaheline lahtiühendamine käib läbi kolme ülitäpse terasest kuullaagri abil. SS-seeria jalad on varustatud Pata-fix® kinnitustega, mis aitabav kõlarid pealmise plaadi külge kinnitada

Solidsteel SS-sarja kõlarijalad on saadaval kolmes suuruses: SS-5, SS-6 ja SS-7. SS-6 on sarja keskmise suurusega mudel – kui soovid väiksemat või suuremat mudelit, võta meiega julgesti ühendust.

  • ikooniline ja ajatu kõlarijalgade disain aastast 1992
  • terasest ja messingkeevitusega raam
  • lakiga kaetud MDF plaat
  • sobivad enamuse levinumate riiulikõlaritega
  • kandevõime 40 kg
  • täidetavad tugipostid
  • kaasas eemaldatavad piigid ja piigitaldrikud

Sobivad levinuimate väiksema ja keskmise suurusega riiuli- või monitorkõlarite paigutamiseks (näiteks KF R3, KEF LS50, B&W 805, Brigadier MU2, BBC LS3/5A, BBC LS5/9 või neile sarnased mudelid).

Hind kehtib paari kohta.

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.