Sonos Era 300 võimekas multiroom Dolby Atmos kõlar

399.00

Sonos Era 300 – konkurentsitu ruumiline heli koos Dolby Atmosega, nii kuulajatele kui loojatele!

Sonos Era 300 kõlari esitus on nii kompaktse suurusega kõlarite kohta ennekuulmatu. Era 300-l on kuus võimsat kõlarielementi, mis suunavad heli vasakule, paremale, otse ja üles. Seeläbi pakub kõlar läbimurdelist Dolby Atmose esitust, asetades kuulajad nende lemmikfilmide ja -muusika keskele.

Dolby Atmose tehnoloogia on loonud täiesti uue viisi muusika ja muu helimeelelahutuse nautimiseks. Nii heli kui ka muusika ärkavad ellu võrratu selguse ja sügavusega,“ kommenteerib Dolby tegevjuht Kevin J. Yeaman . “Dolby Atmosega kõlari Era 300 heliline uuendus loob täiesti kaasahaarava kuulamiskogemuse.”

Loodud eelkõige ruumilise heli taasesituse jaoks!

Era 300 keerukas akustiline arhitektuuri on peidetud elegantsesse liivakellakujulisse vormi, kusjuures iga nurk, proportsioon ja perforatsioon täiustavad heli suunda ning hajutamist. Kõik selleks, et heli ümbritseks sind igast küljest.

Realistlik kõlapilt

Era 300 on esimene Sonose toode, mis pakub seda kodukino tagumise kõlarina kasutades mitme kanaliga ruumilist heli. Filmifännid saavad siduda kaks Era 300 kõlarit kas Sonos Arc’i või Sonos Beam’ga (Gen 2) ja nautida suurepärast, kodust kinoelamust võimendavat Dolby Atmose kogemust vastavalt kas 7.1.4 või 5.1.4 konfiguratsioonis

Koostöös muusikatööstusega

Sonos on teinud tihedat koostööd neid jälgivate järgivate artistide ja loojate kogukonnaga, sealhulgas ka Sonos Soundboardi meeskonnaga. Tulemuseks Era 300 kõlari hoolikas kuulajaid ja autoreid kaasav häälestamine selleks, et taasesitus kõlaks täpselt nii nagu artist seda stuudios originaalsalvestust luues soovis.

” Nii, nagu kunagi oli üleminek monolt stereole, saab nüüd olema ka üleminek stereolt ruumilisele helile. See on muusika kuulamise järgmine etapp, mis toob endaga ülimalt realistliku muusikasse sukeldumise kogemuse” ütleb Sonose asepresident Giles Martin . “Kuna nii loojad kui ka juhtivad voogedastusplatvormid kasutavad oma sisuloomes üha rohkem ruumilisi heliformaate, oli aeg luua kõlar, mis tõeliselt toetaks sellist kuulamiskogemust ja kasutaks selles peituvat potentsiaali.”

  • Säästvam heli: Era 100 ja Era 300 on valmistatud taaskasutatud plastist (PCR) ja pakitud 100% loodustsäästvatest allikatest pärinevasse paberisse. Samal ajal on need loodud ka energiatarbimise vähendamiseks, kuna nö tühikäigul kulub tunnis alla kahe vati, lisaks on olemas uus täiustatud puhkerežiimi funktsioon perioodiks, mil seda üldse ei kasutata
  • Pikem kasutusiga: mõeldud kestma aastaid. Mõlemad kõlarimudelid on disainitud nii, et juhul kui vaja peaks olema, on neid lihtne parandada. Vähendatud on liimikihte ja kruvisid on märksa lihtsam eemaldada
  • Uus julge juhtpaneel: mudelitel Era 100 ja Era 300 on uus intuitiivne kasutajasõbralik juhtpaneel. Muuhulgas modernne liugur helitugevuse mugavamaks kontrollimiseks ja Sonose, Apple AirPlay 2 ning Bluetooth® kasutamise hõlbustamiseks. Olemas ka hääljuhtimine.
  • Täiustatud ühenduvus: voogesitage oma lemmikheli Wi-Fi või Bluetoothi ​​kaudu ning ühendage see lisakaabli ja Sonos Line-In adapteri abil muude heliseadmetega (näiteks CD-või vinüülplaadimängijaga).
  • Trueplay tehnoloogia: kasutades Era 300 kõlarisse sisseehitatud mikrofoni, optimeerib Trueplay tehnoloogia heli sinu ruumi ainulaadse akustika jaoks vaid ühe puudutusega (Sonose rakenduses). See on saadaval nii Androidi kui ka iOS-i kasutajatele.
  • 7.1.4 kodukino: lisades Era 300 kõlaripaari äpiga Sonos ARC ribakõlari ja Sonos SUB komplekti külge kui surroundkõlarid saame uskumatu heliga juhtmevaba kodukinolahenduse.

Väljaanne WhatHi*Fi? on Sonos Era 300 kõlareid juba pidanud oma viie tärni vääriliseks!!

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.


Soovid teada, kuidas Era 300 üksikult, paaris või erinevate Sonose soundbaride surroundkõlaritena kõlab?
Siis tule ja külasta meie Sonos toodete demoruumi!