SVS SB-1000 tegus ja täpne subwoofer

595.00

Klientide tungival nõudmisel taas tootmises! 

SVSound asutati aastal 1998 rühma audio-entusiastide poolt, kes polnud rahu subwoofri-turul valitsevast olukorrast, kus domineerisid madala jõudlusega ja ülehinnatud mudelid ning hakkasid sellele lahendust otsima. Tulemus ületas ootusi ja tänapäeval on SVS-ist saanud ülemaailmselt tuntud bränd.

Nüüd, kus vahepealse aja jooksul omandatud teadmiste ja kogemuste tuginedes suudetakse lisaks bassikõlaritele toota ka väga kvaliteetseid kodukinokõlareid, on üks SVS-i omapära säilinud muutumatuna – see on kirg pakkuda tarbijatele parimat. Tulemuseks tohutu hulk viimaste aastate jooksul saavutatud testivõite, näiteks auhindu aasta parimale subwoofrile.

SVS SB-1000 subwoofer

Hingemattev bassiesitus ja suurepärane musikaalsus kompaktsest, 12-tollise elemendi ning suletud korpusega subwoofrist. Tipptasemel funktsioonid ja hea reaktsioon tõstavad antud bassikõlari oma hinnaklassi absoluutsesse tippu ja enamgi veel. Eriti sobilik muusika kuulamiseks.

  • optimeeritud esitusega element pakub väga madala moonutustasemega bassiesitust
  • 12-tolline element suudab esitada väga madalaid sagedusi
  • täpne ja kiire reaktsioon
  • 13-tolline kinnine kõlarikast on disainitud nii, et see ei lisaks ebasoovitavaid vibratsioone
  • jõuline ja võimekas Sledge STA-300D võimendi

Peamine erinevus oma noorema venna SB-1000 PRO-ga on see, et antud mudelil puudub äpiga juhtimise võimalus ja kogu juhtimine ja häälestus toimub subwoofri tagaküljel asuvate keeratavate nuppudega.

Lisainfot vaata tootja kodulehelt.