System Audio Legend 7.2 Silverback Wireless seinakõlarid

3,750.00

Skandinaavia tootja System Audio Legend 7.2 Silverback juhtmevabad aktiivsed seinakõlarid on mõeldud kasutamiseks riiulil, seinal või laes.

Elegantne SA legend 7.2 silverback pakub suurepärast heli nii kodukino- kui tavalise muusikasüsteemi tarvis. Kui siiani on seinakõlarite abil esitatava heli kvaliteedi osas olnud kahtlusi, siis Silverback tehnoloogiaga on tõeliselt kõrgkvaliteedilised muusikaelamused saanud reaalsuseks.

Soovi korral saavad kõlarid töötada kõikide funktsioonide osas juhtmevabalt – läbi Stereo Hubi juhtimiskeskuse. Hankige teavet Surround Hubi (WiSA ja kõrglahutusega heliga 7.1 kodukinosüsteem) saadavuse kohta tootja kodulehelt.

Tehnoloogia muusika teenistuses

Igas kõlaris on kolm digitaalset võimendit koguvõimsusega 225 vatti. Igal võimendil on oma jõuallikas ja see on spetsiaalselt ette nähtud selle kõlari heli optimeerimiseks. Kõlaris ei ole passiivseid komponente, vaid ainult digitaalne elektrooniline süsteem, mis töötleb heli õrnalt, ilma midagi juurde või maha võtmata.

SA legend Silverback on loodud tõõtama spetsiaalselt seintel kehtivaid akustilisi tingimusi arvestades. See kasutab ära akustika seaduspärasusi, tänu millele ei kandu helilained seintele edasi.

Elegantne disain võimaldab SA legend 7.2 silverbacki paigutada kohtadesse, kuhu tavalised kõlarid ei näi sobivat ning leiab seeläbi tõenäoliselt tee ka kodudesse, kus pole nii suurepäraseid helielamusi varem nautida saadud.

Sisseehitatud digitaalne signaaliprotsessor (DSP) taasloob ka sügavaimad ja kaugeimad helid, võimaldades meil kogeda muusikat kogu esituse ulatuses isegi madala helitugevusega kuulates. Traditsioonilise kõlaritehnoloogiaga pole selle saavutamine seni võimalik olnud – hämmastav on kogeda kõiki sinu lemmik muusikas peituvaid nüansse seda isegi taustamuusikana kuulates. Selle läbimurde eest vastutab Silverback tehnoloogia ja tulemuseks on fantastiline muusikakogemuse uuendus ning ka mainekas EISA auhind!

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.