Tangent Ampster TV II stereovõimendi

199.00

Tuntud Taani hifi-brändi Tangent äärmiselt kompaktsete mõõtudega Ampster TV II on ideaalne helivõimendi neile, kelle peamiseks sooviks on oma TV heli parandamine ja BT ühenduse kaudu muusika kuulamine.

Selleks on seadmel olemas HDMI ARC sisend, Bluetooth (vers 5.0) vastuvõtja ja 2 x 50 W võimsust. Lisaks leiab sellelt ka subwoofri väljundi. Ooterežiimil tarvitab Ampster TV II vähe energiat ja signaali puudumisel lülitab end automaatselt unerežiimile.

TV II korpus on valmistatud vastupidavast alumiiniumist ja olemas on ka korralikud kõlariterminalid, mida antud hinnaklassi juures kohtab pigem harva. Võimendi on lihtsasti ja intuitiivselt kasutatav, ei ole vaja surfata mööda keerukaid menüüsid, kõik on vaid nupuvajutuse kaugusel. Kaasa tuleb ka kaugjuhtimispult. Lisaseadistust pole vaja – ühenda oma TV ja lemmikkõlarid ning kuulamine võib alata!

Kompaktsetest mõõtmetest ei tasu end samuti eksitada lasta – see võimendi teeb väga mahlakat ja põnevat heli. Sobib eriti hästi kergemini toidetavate riiulikõlarite või väiksemate põrandakõlaritega. Helipilt on meeldivalt bassine, ergas ja meeltlahutav ning võrreldav palju enam maksvate helivõimenditega – hinna-kvaliteedi suhe on väga hea.

Kokkuvõttes – Tangent Ampster TV II teeb oma mõõtmete juures vägagi muljetavaldavat häält. Kui sul on vähe ruumi ja peamiseks heliallikaks on TV või Bluetooth ning sa ei soovi kulutada võimendile suuri summasid ja ei planeeri edaspidi süsteemi surroundkõlareid, siis tasub Tangent Ampster TV II soetamist kindlasti kaaluda!

Kui sinu sooviks on aga leida väike võimendi, millel on rohkem sisendeid, siis sel juhul kiika TV II sõsarmudeli Tangent Ampster BT II poole.

Rohkem infot tootja kodulehelt.

Ampster TV II tarned algavad oktoobri teises pooles.

1 laos (saab järeltellida)