Technics SA-C600 striimiv CD-muusikakeskus

949.00

Striimiv CD-mängijaga muusikakeskus Technics SA-C600 võimaldab sulle kõike, mida üks moodne all-in-one muusikasüsteem tegema peab. SA-C600-ga saab kuulata nii CD-plaate, lugematul hulgal erinevaid raadiojaamu või striimida muusikat erinevatelt voogedastusplatvormidelt. Seda kõike kvaliteetse ja puhta Technicsi HiFi-seadmetele iseloomuliku helipildiga. Lihtsalt ühenda SA-C600 oma lemmikkõlaritega ja kuulamine võib alata!

SA-C600 on varustatud digitaalse võimendiga ja sisaldab Technicsi end juba tõestanud helitehnoloogiat. Võrreldes analoogedastusega on see süsteem vähem vastuvõtlik välisest mürast tingitud häiretele, tagades signaali täpsema edastamise. Täpne signaalitöötlus ei paku mitte ainult kõrge eraldusvõimega digitaalset heli, vaid säilitab ka analoogsalvestistele omase pehme tekstuuri.

SA-C600 puhul on palju rõhku pandud seadme toiteringi, kuna toiteploki disain on helisüsteemides äärmiselt kriitiline. Võimendi ebasoodsate mõjude kõrvaldamiseks on helivõimendi sektsioon varustatud lisa toiteallikaga, mis varustab vaid kaht sõltumatut trafot. Nii on toiteploki segav mõju ülejäänud seadme tööle oluliselt väiksem.

Sisseehitatud MM-tüüpi helipeale mõeldud tavapärasest kvaliteetsem fonosisend võimaldab sul keskusega ühendada ka vinüülplaadimängija ja nautida kadudeta ning tõeliselt audiofiilselt oma vinüülplaadikogu.

Technics SA-C600 suudab tänu Space Tune funktsioonile reguleerida heli vastavalt keskkonnale ja seadme asukohale ruumis. Endale sobivaima heli saab seadistada läbi Technics Audio Center nutirakenduse või valides ühe neljast eelseadest. L/R kohandatud funktsioon lubab kasutajatel seadistada iga üksiku kõlari parameetreid ka eraldi, mis annab ruumiga kohandamiseks väga suuri lisavõimalusi.

Disainimisel on püütud jääda Technicsi teada-tundtud vinüülplaadimängijatest tuttava joone, värvi, materjalide ja proportsioonide juurde. Seadme laele integreeritud läbipaistva kaanega CD-mängija lisab nii stiilsust kui silmailu.

Kui sul on vaja muusikakeskust, millel on hea ühenduvus, suurepärane helikvaliteet ja rohkelt lisavõimalusi, siis Technics SA-C600 pakub seda kõike ja veel enamgi!

  • JENO Engine (värina eemaldamine ja müra kujundamise optimeerimine)
  • kahe jõuallikaga signaaliring
  • puhta toiteallikaga kellageneraator
  • sisseehitatud fonosisend MM-tüüpi helipeaga vinüülplaadimängijale
  • Space Tune™ ruumiga kohandumise tehnoloogia
  • toetab laia valikut muusikaformaate ja voogedastusteenuseid

Väljaanne WhatHiFi on sellele muusikakeskusele andnud oma ihaldatuimad viis tärni ja nimetanud nii aasta 2022 kui ka 2023 parimaks muusikakeskuseks.

Rohkem infot (eesti keeles) leiad tootja kodulehelt.


Soovid teada, kuidas Technics SA-C600 sinu lemmiklugusid mängides kõlab ja kui moderne välja näeb? Siis tule ja külasta meie salongi!