Triangle Borea BR08 auhinnatud põrandakõlarid

1,090.00

Triangle ühest populaarseimast tippmudelist Antal inspireeritud elegantne kolmeribaline põrandakõlar Borea BR08 on hetke üks (au)hinnatumaid põrandakõlareid omas hinnaklassis. Põhjuseks esitatava heli täpsus, naturaalne kõla ja omapärane pilkupüüdev välimus.

Mudelil on uus 25 mm EFS siidkupliga kõrgsageduselement, uus 16 cm täiendatud profiiliga kesksageduselement (põhineb varem Esprit Ez kõlaris kasutatud elemendil) ja kaks uut klaaskiust 16 cm bassielementi.

Kolmeribaline konfiguratsioon hajutab kõik sagedused ilma häireteta ja annab puhta ning selge vokaali ning instrumentide esitluse. Väga hea hinna-kvaliteedi suhtega kõlaripaarina ületab Borea BR08 heliliselt selgelt oma konkurendid ja mängib sobiva võimendiga juba palju kallimate kõlaritega võrreldavat heli.

Triangle Borea BR08 sobib ideaalselt ruumidesse suurusega 20 – 40 m2.

  • põnev ja pilkupüüdev disain
  • erinevad viimistlused
  • uued elemendid, mis põhinevad kallimate seeriate tehnoloogial
  • puhas ja tasakaalus heli
  • sobivad väiksematesse ja keskmistesse ruumidesse
  • pole asukoha suhtes nõudlik – bassiava eespool
  • palju auhindu

Tunnustatud väljaanne What Hi*Fi? on sellele kõlaripaarile andnud nii oma viis ihaldatuimat tärni kui ka aasta toote auhinna:

Triangle Borea seeria on võitnud ka parima kõlariseeria EISA auhinna ja selle baasil on võimalik kokku panna erinevaid 5.1 ja suuremaid kodukinokomplekte nii põrandakõlarite kui ka riiulikõlarite näol. Soovituste saamiseks võtke meiega ühendust 🙂Triangle Borea seeria erinevad põranda- ja riiulikõlaridRohkem infot leiad tootja kodulehelt.

 

Soovid teada, kuidas Triangle Borea BR08 kõlarid sinu lemmiklugusid mängides kõlavad ja kui ilus valge kõlaripaar välja näeb?
Siis tule ja külasta meie kõlarite demoruumi!