Vincent SV-237MKII integreeritud lampvõimendi

2,295.00

SV-237 MKII A-klassi hübriidne integreeritud lampvõimendi on Saksamaal tegutseva maineka Hi-Fi brändi Vincent ühe edukaima mudeli SV-237MK uus täiustatud disainiga väljaanne. SV-237 MKII näeb välja oluliselt moodsam ja elegantsem, kui tema eelkäijad, kuid mitte ainult.

Moodsus peegeldub ka ühendusvõimalustes. Lisaks kahele digitaalsele sisendile on seadme pardale jõudnud ka kvaliteetne Bluetooth (ver 5.0) võimekus. Unikaalse skeemi töötas välja Frank Blöhbaum, kes kasutab eelvõimendi sektsioonis kahte lampi, mis annavad helile loomulikkuse, suure musikaalsuse ja soojuse. Taasesitatava heli kvaliteedi osas suudab Vincent SV-237 MK2 käia ühte sammu poole hinnalisemate võimenditega ning sobiva kõlaripaari korral ka lausa võitmatuks jääda.

Kuna tegu on hübriidvõimendiga, siis vajadusel toimetab see ka väga suurtel võimsustel, mis tähendab, et saad seda võimendit kasutada üsna laia valiku kõlaritega ning erineva suurusega kuulamisruumides.

Vincent SV-237MKII integreeritud lampvõimendi sobib juba kogenud heligurmaanidele ja helientusiastidele, kellel on plaanis oma hobi täiesti uuele tasemele viia.

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

Soovid kuulda, kuidas Vincent SV-237MKII sinu lemmiklugusid mängides kõlab või leida sellega kõige paremini sobivad kõlarid? Siis tule ja külasta meie salongi!