we are rewind kaasaskantav kassettmängija

165.00

(Taas)avasta tõelised analoogheli võlud läbi moodsa kaasaskantava we are rewind kassettmängija!

Mängijast on saadaval kolm eri värvi versiooni –  Serge (oranž), Keith (hall) ja Kurt (sinine). Funktsionaalsuses on sel kassettpleieril olemas kõik vanakooli omadused nagu edasi-tagasi kiirkerimise nupud, 3,5mm kõrvaklapiväljund, üles-alla keritav volüüminupp ja 3,5mm audiosisend oma mixteipide salvestamiseks.

Kuna aeg on vahepeal edasi läinud lisas we are rewind mängijale ka moodsad nüansid: kuni 12 tundi (!) kestva aku, Bluetooth 5.1 saatja, mis võimaldab sul saata kassetiheli otse oma juhtmevabadesse kõrvaklappidesse või Bluetooth-kõlarisse. Tundub väike asi, kuid seda pole seni varem tehtud!

Esituse osas on insenerid samuti vaeva näinud ja optimiseerinud mehhanismi nii, et see on oma hinnaklassi juurest hetkel parimate omadustega kassetmängija turul.

Ja nagu veenduda võite on tootja pingutanud kõvasti mängija disaini osas, mis on korraga modernne, minimalistlik ja praktiline. Korralik alumiiniumkorpus tundub juba esimesel puudutusel täiega “cool” ja kvaliteetne.

We are rewind näeb nii hea välja, et seda võiks oma elamisse soovida pea iga muusikasõber, kas või dekoratsiooni mõttes. Loomulikult on tegu aga palju enamaga kui lihtsalt disainielemendiga, mida sõpradele näidata.

Kassettide taastulekulainega kaasaläinud we are rewind kustub sind endaga tulevikku – kassettidele lindistatud muusika kuulamise retkele ja seda moodsa twistiga. Sobib ideaalselt nii kassettide võlusid avastavale uuele kuulajale kui vanemale helientusiastile, kes soovib kunagist hobi taasalustada!

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.