Teac W-1200 duubel kassettmängija

499.00

Rohkete funktsioonide ja võimalustega duubel kassettmängija Teac W-1200 on praktiliseks ja mugavaks töövahendiks helientusiastile, kelle süda kuulub helikassettidele.

Samaaegne salvestus mõlemale kassettile, mikrofoni sissemiksimise võimalus karaoke või teavituste tarvis, erinevate linditüüpide automaatne tuvastus, reguleeritava heledusega ekraan, USB-väljund ja müravähendus funktsioon seisavad kõik hea selle eest, et kassettihuvilisel oleks ka modernses maailmas võimalikult praktiline toimetada.

Suurepärase analoogheli ja intuitiivse esipaneeliga Teac W-1200 kassettimängija toob sinu kuulamissessioonidesse põnevat vaheldust, on abiks karaoke laulmisel ning võimaldab luua ning kopeerida sinu lemmiklugudega miksteipe või kuulata sõprade looduid. Lisaks on olemas moodne võimalus salvestada oma arvutis leiduv muusika USB-ühenduse kaudu otse helikassettide peale. Võimalik on ka vastupidine – kassettiheli arvutisse edastamine – standardse resolutsiooniga 16bit/48 kHz. Nii saad digitaalselt arhiveerida kasvõi terve oma kassettikogu ja kuulata failide kujul spetsiifilist kassettiheli nii autos, reisil kui spordirajal.

Tänu müravähendus tehnoloogiale võid edukalt kuulata ka neid vanu kassette, mis olid salvestatud Dolby B NR vorminguga. Olemas on ka DJ-stiilis taasesitus tempo reguleerimisfunktsioon, mis võib olla salvestusel suureks abiks.

Teac W-1200 duubel kassettmängija on moodne standard, mis ei vea alt.

 

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

1 laos (saab järeltellida)