WiiM Ultra striimer

399.00

WiiM Ultra seab striimingumaailmas uued standardid nii hinna kui seadme kasutamise võimaluste osas. Ultra ei pea täitma su kodus ainult kvaliteetse striimeri rolli, vaid suudab enne signaali helivõimendisse saatmist olla ka kõigi sinu digitaalsete heliseadmete koondumispunktiks, .

Erksa 3,5-tollise täisvärvilise puuteekraani ja suure volüüminupuga Ultra navigeerimine on väga intuitiivne, mugav ning rahuldust pakkuv. Teistest turul olevatest striimeritest eristab WiiM Ultrat aga eelkõige rikkalik helisisendite ja -väljundite valik, mis tagab suure paindlikkuse ja praktilisuse.

Kui tahad ühenda WiiM Ultra külge oma TV, nutiseade, vinüülplaadimängija või CD-mängija ja edasta helisignaal  mugavalt helivõimendisse. Samas võid helisignaali saata edasi ka otse kõrvaklappidesse, või aktiivkõlaritesse – kõik on võimalik! Midagi ei lähe kaduma, sest WiiM ultra edastab kõrgresolutsioonilist heli ja tuleb toime audioformaatidega resolutsiooniga kuni 32-bit/384kHz

WiiM Ultra tugevus ei seisne aga ka mitte ainult eelmainitud võimalustes ja heas saundist, vaid ka taasesitatava heli erakordses täpsuses ning puhtuses, mille eest seisab võimas ES9038 Q2M SABRE DAC. See tagab, et sul ei jääks kuulmata ükski takt ega noot ja et see toimub vaid nii nagu autor seda soovis. Bluetooth 5.3 pakub kindlat ja stabiilset juhtmevaba ühendust, kui tahad veel paremini, saad heli voogedastada ka WiFi kaudu.

Tugev alumiiniumkorpus ja 3,5-tolline LCD ekraan annavad seadmele märkimisväärselt nii kasutuskindlust kui -mugavust. Ekraani abil saad seadistada Ultrat täpselt oma vajaduste järgi ja see on lihtne ning intuitiivne. Sisseehitatud ruumikorrektsioon mõõdab sinu kuulamisruumi ise ära ja seadistab helipildi sellele vastavalt (nii kõlarite kui subwoofri jaoks).

WiiM Ultra striimer sobib tänu oma võimaluste, paindlikkusele ja kvaliteetse heliprotsessingule korraga väga erineva kogemustepagasiga helientusiastidele – algajatest proffideni. See sobib nii sinu helisüsteemi südameks kui lihtsalt striimimiseks.

Ahvatlevalt elegantne, suure ekraaniga esipaneel, teeb Ultrast ka kena disainielemendi, mis annab igasse interjööri vedike modernsust juurde.

  • preemium klassi võimekusega 32-bit/384kHz ES9038 Q2M SABRE DAC
  • TPA6120A2 kõrvaklapivõimendi (esipaneelil)
  • uusimate juhtmevabade ühendusprotokollide tugi  – Wi-Fi 6E ja BT 5.3 koos kahe antenniga tagavad stabiilse striimingkogemuse
  • elegantne alumiiniumist korpus koos 3.5-tollise klaasiga kaetud puutetundliku LCD värviekraaniga
  • 10-ribalist ekvalaiserit on võimalik kasutada nii graafilises kui parameetrilises režiimis
  • sisseehitatud ruumikorrektsioon seadistab helipildi sinu kuulamisruumi jaoks sobivaimaks
  • kõrgresolutsiooniline, biti täpsusega edastatav heli, millel on väga kõrge puhtusaste (SNR>120dB, THD+N<0.00018%!!)
  • Spotify Connect, TIDAL Connect, AirPlay 2, Google Chromecast Audio (CastLite), Alexa built-in, DLNA, Roon Ready (hetkel sertifitseerimisfaasis) ja Squeezelite
  • Hi-Res heli pausideta taasesitus kuni 24-bit/192 kHz (üle USB, SPDIF, Coax, Line ja kõrvaklapi väljundi)

 

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

Uudiseid Wiim striimerite uute tarkvaraversioonide, kasutusnippide jms kohta leiad Wiim-i blogist: https://www.blog.wiimhome.com/

Wiim Ultra tarned algavad eeldatavasti augusti esimeses pooles.

Kui tahad kindel olla, et saad soovitud striimeri esimesest Euroopa lattu jõudvast partiist, siis võid juba täna selle ära broneerida kas meiega ühendust võttes või pannes toote ostukorvi ja valides makseviisiks “Tasumine arve alusel” või “Tasumine salongis kohapeal” – sel juhul ei pea enne kauba meile jõudmist oma virtuaalset kukrut kergendama.