Sennheiser HD 660S2 avatud tüüpi Hi-Fi kõrvaklapid

439.00

Legendi uus tulemine!

Sennheiseri HD 600-seeria (HD 600, HD 650, HD 660s, HD 6xx) on üks legendaarsemaid ja armastatumaid avatud tüüpi kõrvaklappide seeriaid Hi-Fi kõrvaklappide maailmas. Põhjuseks esituse sügav detailsus, sujuv reaktsioon, avar helipilt ja suurepärane kandmismugavus. Ja seda hinnaga, mis kvaliteeti arvestades on erakordne. Kvaliteetse kõrvaklapivõimendi taha ühendatult saad sa oma hinnaklassi parima heli, mis toob naeratuse näole ka nõudlikuima muusikasõbra näole.

Nüüd on aeg muutusteks! Sennheiser HD 660 S2 toob sinuni uuenduskuuri läbinud klassiku HD660S (ehk 600-seeria senise tippmudeli), mille heli on veelgi puhtam, dünaamilisem ja kaasaegsem. Parema bassilaienduse ja erksama ülemise heliribaga klappide helipilt on varasemast ruumilisem ning avatum, mis lisab ekstra kuulamisnaudingut. Loomulikult on säilinud HD600 helile iseloomulik signatuur karakteristik keskmistel sagedustel, millele on raske klapimaailmas analoogi leida

  • nõudlikule kuulajale sobilikud, avatud, dünaamilised, juhtmega kõrvaklapid
  • sobilikud nii statsionaarsetele kui ka võimekamatele mobiilsetele Hi-Res mängijatele (takistus 300 oomi!)
  • väga madal harmoonmoonutuse tase
  • mugavad ja kerged
  • püsivad hästi peas
  • ei väsita kõrvu
  • disainitud Saksamaal, kokku pandud Iirimaal

Sennheiser HD 660S2 sagedusreaktsiooni võrdlus varasema (HD 660S) mudeliga:

Sennheiser HD 660 S2 kõrvaklappide sageduskarakteristiku võrdlus HD 660S klappidega
Sennheiser HD 660 S2 sageduskarakteristiku võrdlus HD 660S klappidega

Kõrvaklappidele spetsialiseerunud väljaaanne Headfonia on arvanud Sennheiser HD 660 S2 klappidest väga palju head. Lisaks ka ostusoovitus väljaandelt “HiFiChoice”.

 

Rohkem infot leiab tootja kodulehelt.

 

Soovid teada, kuidas Sennheiser HD 660 S2 kõrvaklapid sinu lemmiklugusid mängides kõlavad või kuipalju erinevad varasematest HD 6xx seeria klappidest (või teistest sarnase hinnaklassi tippmudelitest)?
Või otsid väga head komplekti neist klappidest ja DAC/kõrvaklapivõimendist?

Siis tule ja külasta meie salongi!

Saadaval järeltellimisel