Yamaha MusicCast VINYL 500 (TT-N503) vinüülplaadimängija

645.00

Yamaha vinüülimängija MusicCast Vinyl 500 on mõeldud uue põlvkonna audiofiilidele. Muusika edastamine pole kunagi olnud nii lihtne, kui see on nüüd! Vinüülimängija sisse on ehitatud WiFi ning Bluetooth tugi, mis võimaldavad esitada muusikat Sinu nutiseadmetest juhtmevabalt ning saata heli MusicCast toega kõlaritesse või teistesse seadmetesse.

Tegemist on kõrge kvaliteediga vinüüplaadimängijaga, millel on sisseehitatud MusicCasti funktsioon, võimaldades mängija heli suunata juhtmevabalt ükskõik millisesse tuppa-ruumi kus on mõni MusicCast toega seade – Yamaha ressiiver, võimendi, soundbar, muusikakeskus, Wifi kõlar jne.

Samuti võimalus otse mängijaga koos kasutada juhmevabasid MusicCast kõlareid, moodustades nii multifunktsionaalse helisüsteemi mis esitab nii vinüülplaate kui ka netiraadioid, muusikafaile, toetab Spotify striimingteenust ning võimaldab seda kõike juhtida mugavalt otse nutiseademest.

  • Sisseehitatud WiFi, sagedusalaga 2,4 GHz ja 5 GHz
  • Bluetooth tugi võimaldab esitada muusikat Sinu nutiseadmetest juhtmevabalt ning saata heli kõlaritesse või kõrvaklappidesse
  • Sirget tüüpi käpp mis aitab kaasa heli läbipaistvusele ja avatusele
  • Reguleeritav käpakaal – võimalik komplektis olev helipea vahetada parema vastu
  • Rihmülekandega ja digitaalse kiiruskontrolliga
  • Sisemine Phono eelvõimendi, mis on ka välja lülitatav võimaldamaks kasutada kvaliteetsemat välist eelvõimendit

Lisainfot vaata tootja kodulehelt