Arcam A25 G-klassi integreeritud stereovõimendi

1,799.00

Arcam A25 on Radia disainiga mudelisarja kõige paremini kõlav ja ühtlasi ka võimsam integreeritud helivõimendi, mis pakub vapustavat kuulamiskogemust.

Integreeritud helivõimendite loomises tunneb juba üle 45 aasta tegutsenud hi-fi seadmete tootja Arcam end väga kindlalt. Aasta oli 1976 kui ilmus Arcami (tol ajal veel nimega A&R Cambridge) esimene helivõimendi A60. Mõtteliselt on ka uus Arcam A25 selle helivõimendi järeltulija, tehniliselt on siiski asjad vahepeal oluliselt edasi liikunud – pikki aastaid on analüüsitud komponente ja töötatud välja uusi tehnoloogiaid. Ikka selleks, et tuua sinuni veelgi paremat, lausa briljantse selgusega kõlavat heli.

A25 kaane all peidab end 5nda generatsiooni G-klassi helivõimendi, millelt saab oodata vaid hämmastava dünaamikaga suurepärast helikvaliteeti – paljud heligurmaanid peavad just seda helivõimendite klassi kõige audiofiilsemaks. Varasema põlvkonnaga võrreldes on uuendusi tehtud nii komponentides, tehnoloogias kui ka peenhäälestuses. Tulemus on selgelt kõrvaga kuulda!

A 25 võimaldab sul peale kõlarite ühendamist asuda koheselt muusikat nautima, kuivõrd seadmes on olemas Bluetooth ühendus koos Qualcomm AptX Adaptive tehnoloogiaga. See omakorda aga tähendab 24-bitise resolutsiooniga HD audio esituse tuge otse sinu telefonist või tahvelarvutist, olenemata platvormist, mida kasutad (juhul kui teenus või meediaesitaja toetab Hi-Reso). Samuti on võimalik saata heli võimendist juhtmevabadesse kõrvaklappidesse  – kuulamine võib jätkuda ka näiteks hilistel tundidel naabreid või lähedasi segamata.

Nagu Arcami helivõimendeile kohane leiab ka A25-st sisseehitatud kvaliteetse fono-eelvõimendi, et sinu vinüülimängijaga esitatud muusika kõlaks parimal võimalikul moel.

Arcam A25 sobib ideaalselt võimendama suuremates kuulamisruumides asuvaid põrandakõlareid, nõudlikke riiulikõlareid või mistahes tehniliselt sobivaid kõlareid.

  • ARCAM-i G-klassi heakõlaline ja eriti madala moonutustasemega võimendusahel
  • pidevvõimsus 100W kanali kohta 8 oomi juures – tuleb kergesti toime väga suures valikus kõlaritega
  • kvaliteetne Bluetooth ühendus  koos aptX™Adaptive tehnoloogiaga
  • valitud koostekomponendid ja läbimõeldud seadme arhitektuur parima heli saavutamiseks
  • seadme külge on võimalik ühendada nii juhtmega kui ka juhtmevabu kõrvaklappe
  • minimalistlik ja modernne Radia disain
  • fono-eelvõimendi MM-tüüpi helipeaga vinüülplaadimängijale
  • digitaalsed sisendid toetavad kõrgekvaliteedilisi helifailide + USB-C sisend
  • plastikuvaba pakend annab oma väikese panuse rohelisemasse maailma

Arcam A25-ga saab moodustada korraloku Hi-Fi komplekti liites sellega samasse Radia seeriasse kuuluva Arcam CD5 CD-mängija ja/või Arcam ST5 striimeri.

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

Erinevaid testiülevaateid:

Stereonet: “Sonically, the amp has a musically enjoyable character with plenty of power and grunt, which makes it ideal for driving a wide variety of loudspeakers”  LINK

Soovid teada, kuidas Arcam Radia A25 sinu lemmikmuusikat mängides kõlab? Siis tule ja külasta meie salongi!

Hetkel on A25 Arcami Euroopa laost otsa saanud, uus kogu võimendeid on sinna jõudmas mai esimeses pooles.

Saadaval järeltellimisel