Arcam A5 integreeritud võimendi

849.00

ARCAM A5 integreeritud helivõimendiga kuulad oma lemmikmuusikat just nii nagu see kõlama peab.

Integreeritud helivõimendid on midagi, mille loomises juba üle 45 aasta tegutsenud hi-fi seadmete tootja Arcam end väga kindlalt tunneb. Aasta oli 1976 kui ilmus Arcami (tol ajal veel nimega A&R Cambridge) esimene helivõimendi A60. Mõtteliselt on ka uus Arcam A5 selle helivõimendi järeltulija, tehniliselt on siiski asjad vahepeal oluliselt edasi liikunud – pikki aastaid on analüüsitud komponente ja töötatud välja uusi tehnoloogiaid. Ikka selleks, et tuua sinuni veelgi paremat, lausa briljantse selgusega kõlavat heli.

A 5 võimaldab sul peale kõlarite ühendamist asuda koheselt muusikat nautima, kuivõrd seadmes on olemas Bluetooth ühendus koos Qualcomm AptX Adaptive tehnoloogiaga. See omakorda aga tähendab 24-bitise resolutsiooniga HD audio esituse tuge otse sinu telefonist või tahvelarvutist, olenemata platvormist, mida kasutad (juhul kui teenus või meediaesitaja toetab Hi-Res faile või striime). Samuti on võimalik saata heli võimendist juhtmevabadesse kõrvaklappidesse  – kuulamine võib jätkuda ka näiteks hilistel tundidel naabreid või lähedasi segamata.

Nagu Arcami helivõimendeile kohane leiab ka A5-st sisseehitatud kvaliteetse phono-eelvõimendi, et sinu vinüülimängijaga esitatud muusika kõlaks parimal võimalikul moel.

Lai on ka teiste sisendite valik: olemas on 3 RCA-sisendit erinevate analoogheliallikate jaoks, optiline sisend (näiteks teleri ühendamiseks) ja kaks koaksiaal-digisisendit (näiteks CD-mängijale). Olemas on ka pre-out väljndid subwoofri(te) või lõppvõimendi ühendamiseks

50W võimsust kanalisse näitab küll seda, et tegu ei ole aparaadiga, millega saaks teha pidu aulas või võimlas aga võimendi-toite osa 350W võimsusressurss tähendab, et see Arcam A5 suudab normaalsetel helivaljustel väga hästi mängima panna ka keerulisemad (madala takistusega) riiuli- ja põrandakõlarid.

  • ARCAMi AB-klassi heakõlaline integreeritud helivõimendi
  • pidevvõimsus 50W kanali kohta 8 oomi juures – tuleb kergesti toime suure valiku kõlaritega
  • kvaliteetne Bluetooth ühendus  koos aptX™Adaptive tehnoloogiaga (nii vastuvõtjana kui ka saatjana)
  • valitud koostekomponendid ja läbimõeldud seadme arhitektuur parima heli saavutamiseks
  • seadme külge on võimalik ühendada nii juhtmega kui ka juhtmevabu kõrvaklappe
  • uus, modernne disain, mis on sama teiste uue Radia-seeria toodetega nagu CD5 CD-mängija ja ST5 striimer
  • phono-eelvõimendi MM-tüüpi helipeaga vinüülplaadimängijale
  • digitaalsed sisendid toetavad kõrgekvaliteedilisi helifailide
  • plastikuvaba pakend annab oma väikese panuse rohelisemasse maailma

Arcam A5-ga saab moodustada korraloku Hi-Fi komplekti liites sellega samasse Radia seeriasse kuuluva Arcam CD5 CD-mängija ja/või Arcam ST5 striimeri.

 

Väljaanne WhatHi*Fi? on Arcam A5-le andnud oma suurima tunnustuse viie tärni näol ja ühtlasi auhinnanud kui parim võimendi hinnaklassis 500-1000€ aastal 2023.

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

Arcam A5 tarned algavad novembri esimeses pooles. SIis saabub meie salongi ka A5 demomudel.

Saadaval järeltellimisel