Audeze Maxwell Wireless Gaming Headset mänguri kõrvaklapid

339.00359.00

Audeze Maxwell Wireless Gaming Headset mänguriklapid rõõmustavad eriliselt kõiki tõsiseid arvutimängude fanaatikuid, olgu nad siis PC, PlayStationi või Xboxi kasutajaid.
Aastaid juhtmega ja juhtmevabade mänguri kõrvaklappide turul domineerinud Steelseries, Razer, Corsair, JBL, HyperX, Logitech, Sennheiser / Epos ja teised on nüüd tagaajaja rollis – Audeze tuli ja võttis parimate mänguriklappide tiitli endale. Seda nii heli, töökindluse, aku tööea kui ka signaali viivituse osas. Ja et sellest veel vähe oleks – Maxwell teeb muusika kuulamisel silmad ette (või peaks ütlema “kõrvad ette”?) ka väga paljudele sama hinnaklassi Hi-Fi klappidele!

Võimsa bassi, ülitäpse heliga ja auhinnatud Planar Magnetic tüüpi kuularielemendiga kõrvaklapid muudavad sinu mängukogemuse tõeliselt elamusterohkeks. Pole olemas detaili, mis jääks sulle nende klappidega mängides märkamatuks – tohutu eelis kaasmängurite ees!

Audeze pikk heliseadmete valmistamise kogemus pole jäänud märkamata ka professionaalsetes heli- ja mängustuudiotes, kus auhinnatud ning uuenduslike tehnoloogiatega Audeze klapid on ühed hinnatuimad. Sama kehtib ka paljude maailma tippmängurite kohta, kes sageli võlgnevad veidi oma edust Audeze toodetele.

 • üle 80 tunni kestev aku
 • vaid 20 minutilise kiirlaadimisega kestavad terve päeva
 • eriti madala viivitusega juhtmevaba tehnoloogia
 • Bluetooth 5.3 tugi (LE Audio, LC3plus, LDAC)
 • kaasas USB-C ühendusega moodul klappide juhtmevabaks ühendamiseks arvuti või mängukonsooliga
 • hinnaklassi parima Hi-Reso (kuni 24-bit/96kHz) võimekusega klapid
 • väljaspool mängusituatsiooni sobivad need ka suurepäraselt esmaklassilisteks muusika kuulamise klappideks
 • Xbox versioonil on olemas ametlik Dolby Atmos® litsents
 • alumiiniumist ja terasest täiesti uus toestatud armatuur
 • FILTER™ mürasummutustehnoloogia selgemaks suhtlemiseks
 • auhinnatud Audeze 90mm Planar Magnetic kuularielemendid
 • Audeze HQ rakendus võimaldab rohkelt heliseadistusi vastavalt mängija vajadustele

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

NB! Kõrvaklappidega ei ole kaasas kandekotti, kuid selleks sobib suurepäraselt meil müügil olev Hifiman Headphone Travel Case vutlar.

Erinevatele Maxwelliga seotud levinumatele küsimustele (a la mis on nende 2 versiooni vahe, mis on muutunud võrreldes Penrose ja Mobius klappidega jne) leiab vastuse Maxwelli FAQ-ist: LINK

 

Erinevaid testiülevaateid:

Soundguys: “Not only does it offer superb audio quality, but it also has some of the best feature compatibility on the market. As far as direct competitors to the Audeze Maxwell go, there’s not a lot out there without some significant tradeoff or another”. LINK
Tom’s Hardware: “The Maxwell has fantastic drivers, excellent battery life, and impressive wireless range.”  LINK
PC Gamer: “The perfect union of audiophile drivers and wireless gaming headset. My ears are in heaven.”  LINK
GamseRadar: “With an incredible soundstage and impressive detailing and balance, everything sounds fuller, brighter, and richer with these cups over your ears. Throw in a luxury build, 80-hour battery life, and high-quality noise-isolating mic and you’ve got one of the best headsets on the market.”  LINK


Soovid teada, kuidas Audeze Maxwell mänguriklapid sinu peas istuvad ja muusikat mängivad?
Siis tule ja külasta meie salongi!
Mingit mängukonsooli vms sarnast seadet meil (hetkel veel) siin väljas pole niiet mängimise kogemust veel testida ei saa.

NB! Kuna hetkel valitseb endiselt olukord, et Audeze ei suuda Maxwell klappe piisavas koguses toota, siis oleme taas kord seisus, et need klapid on meie laost otsa saanud. Uus kogus klappe jõuab meile umbes 20. märtsi paiku.