Audeze MM-100 professionaalsed kõrvaklapid

490.00

Audeze MM-100 planaarsed-magnetilised avatud tüüpi üle kõrva kõrvaklapid on loodud spetsiaalselt stuudioinseneride tööriistaks.

Audeze stuudioklappide lipulaevast – Audeze MM-500 -st – eristab neid madalam tundlikkus, väiksem sagedusvahemik ja erinev konstruktsioon ning selle materjalid, aga ka oluliselt soodsam hind. See teeb neist ühed parima hinna-kvaliteedi suhtega professionaalsed stuudioklapid, mis hetkel turul saadaval.

Mugavad, kerged, ülimalt täpsed ja suurepärase esitusega elukutselistele helitöötlejatele ja -muusikutele mõeldud MM-100 klapid annavad sulle vahetult edasi kogu muusikas peituva emotsiooni ning värvid või selle puudumise. Tänu madalale takistusnäitajale sobivad nad peaaegu kõikide erinevate helikaartide, eelvõimude ja stuudiokonsoolidega.

Lisaks vastavad need klapid loomulikult kõikidele teistele nõuetele, mida on vaja pikkadeks stuudiosessioonideks – kergus, hingavus, vastupidavus ja peas püsivus.

Kui oled aga loomulikku ja puhast helipilti armastav helientusiast, siis võiksid ka sina neid klappe proovida – võimalik, et sinu otsingud lõppevad pikaks ajaks. Audeze lihtsalt teab, mida ja kuidas tõelised muusikasõbrad kuulata tahavad ning auhinnatud MM-100 mudel on selle teadmise suurepärane näide!

  • loodud spetsiaalselt stuudiokasutusse miksimiseks ja muude helitöötlusprotsesside tarvis
  • kuuled seda, mida miksid, mitte ruumi, kus miksid
  • väga vastupidav ja kerge konstruktsioon
  • geelist südamikuga nahast kõrvapadjad
  • tänu madalale takistusnäitajale sobib pea kõigi helikaartide, stuudiokonsoolide ja kõrvaklapivõimenditega
  • asendatav kaabel

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

 

4 laos (saab järeltellida)