Cambridge Audio CP2 vinüülplaadimängija eelvõimendi

179.00

Paljudel tänapäevastel hi-fi-seadmetel pole vinüülplaadimängija ühendamise võimalust. Cambridge CP2 eelvõimendiga saab see probleem kiiresti lahenduse!
Fono-eelvõimendi ühendub standardse AUX-sisendiga ja võimaldab teie vinüülidelt heli “kätte saada”. Isegi kui teie helisüsteemil on sisseehitatud eelvõimendi, tasub siiski kaaluda CP2 kasutamist.

Kvaliteetsed komponendid, spetsiaalne toiteallikas ja täielikult varjestatud ümbris annavad parema helikvaliteedi, kui see enamiku sisseehitatud eelvõimude puhul võimalik on.

Cambridge Audio CP2 eelvõim sobib suurepäraselt ka MC (Moving Coil) helipeade võimendamiseks. Seda tüüpi helipeade väljundvõimsus on veelgi väiksem kui MM (Moving Magnet) helipeadel ja seetõttu on tavaliselt vaja eraldi spetsiaalset võimendust. CP2 suudab seda mängleva kergusega. Tulemuseks vapustav helikvaliteet. Kui suhtute vinüülidesse tõsiselt, seisab MC-helipea paigaldamine teil varem või hiljem ees.

Lisaks on Cambridge Audio CP2 varustatud lülitatava helifiltriga. See aitab piirata vinüülilt lähtuda võivat madalsageduslikku mürinat ja kaitsta kõlareid liigse kulumise eest.

Elegantse alumiiniumist esipaneeli ja sujuvalt ümarate servadega ning täismetallist korpusega Cambridge CP2 sobitub kenasti ka luksuslikumatesse interjööridesse.

Sobib ideaalselt auhinnatud Cambridge CX võimendisarjaga.

Puhasta