Meze Audio Liric isodünaamilised kõrvaklapid

1,990.00

Rumeenia väga kõrgelt hinnatud hi-fi brändi Meze Audio suletud tüüpi kõrvaklapid Liric sisaldavad endas põnevaid ja uuenduslikke tehnoloogiaid ning on kokku pandud tõsiste muusikasõprade nõudmisi arvestades. Selle mudeli disainimisel on eriliselt rõhku pandud klappide ergonoomikale ja mobiilse kasutuse mugavusele.

Kõrge ehituskvaliteedi, suurepärase mugavuse ja elutruu, kaasahaarava heliga Meze Audio LIRIC on esimene suletud-tüüpi kõrvaklapp, mille töö põhineb Rinaro isodünaamilisel-hübriidsel kuularielemendil.

Rinario tehnoloogia sai alguse möödunud sajandi 80ndail aastatel Ukrainas, kus selle aluspõhimõtted riiklikult rahastatud teadusliku uurimisprogrammi raames välja töötati. Hiljem laienes Rinario Poolasse. Täna on Rinario üks hi-fi tehnoloogia komponentide tipptootjaid ning nende revolutsiooniline Isodynamic Hybrid Array kuularielemendi tehnoloogia on kasutusel Meze Audio auhinnatud kõrvaklapimudelites Liric, Empyrean ja Elite.

Uskumatuna tunduv lai sagedusvahemik tagab klappide äärmiselt puhta kõla väga kõrgetel sagedustel. Hulgaliselt uuenduslikke võtteid nii elemendi paigutuse kui ka klappide kuju ja ehituse juures võimaldavad täpset, ruumilist ning erakordselt läbipaistvat helipilti.

Hea passiivne mürasummutus ja klappide kompaktsete mõõtmete kohta suurepärane laia stereopildiga heli ning madal takistusnäitaja teevad neist klappidest parima valiku nii koduse kui ka mobiilse kuulamisharjumustega helientusastile, kes hindab tippklassi kvaliteeti.

  • isodünaamilised kinnist tüüpi üle kõrva kõrvaklapid
  • patenteeritud Rinario kuulari elemendi tehnoloogia
  • teras-magneesium-alumiinium konstruktsioon
  • erinevad uuenduslikud tehnoloogiad võimaldavad paremat taasesitust
  • kvaliteetsed vask- või hõbetatud vasest kaablid
  • suur valik erinevaid ühendusi olenevalt kasutaja soovile
  • vaga suur kandmismugavus
  • puhas, rikkalik, hea dünaamikaga heli
  • sobivad väga hästi ka mobiilseks kasutamiseks

NB! Klappide peamiste audiokaablite ja nende ühendusotsikute tüüp on valikuline:

1) 1,3-meetrine MONO 3,5 mm – 2,5 mm

2) 1,3-meetrine MONO 3,5 mm – 3,5 mm

3) 1,3-meetrine MONO 3,5 mm – 4,4 mm

4) 2,5-meetrine MONO 3,5 mm – 6,3 mm

5) 2,5-meetrine MONO 3,5 mm – 4 PIN XLR

Meze Liric klapid on kogunud rohkelt erinevaid auhindu ja positiivseid arvustusi.

 

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.