Mission 778X integreeritud helivõimendi

649.00

Viimase 45 aasta jooksul on Mission tuntud, kui uuenduslike ja sageli ka hinna-kvaliteedi standardeid murdvate suurepäraste hifi kõlarite tootja. Minevikus on aga sellel Inglise brändil olnud valikus ka hinnatud helivõimendeid…

Mission 778X integreeritud helivõimendi ongi klassikalise soodsama hinnaklassiga Mission 778 mudeli kaasajastatud väljaanne. Säilinud on originaalse võimendi kasutuslihtsus, suured kontrollnupud ja mitmekesine sisendite valik. Selle 80ndatest inspireeritud hõlma all peidab ennast aga kaasaegse helientusiasti nõudmistele täielikult vastav sisu.

778X-ga on võimalik ühendada nii MM-tüüpi helipeaga vinüülplaadimängija, CD-mängija, striimer, teler, arvuti või mu heliseade. Informatiivsed led-tulukesed annavad alati märku, mis sisend parasjagu töös on ja kui palju volüümi on veel järel. 2 x 65 W väljundvõimsus on piisav enamusele riiulikõlari paaridele, aga ka väiksematele põrandakõlaritele. Kindlapeale tulemuse saad muidugi Missioni enda toodetud kõlaritega.

Fonoeelvõimendi põhineb JFET signaaliringil ja sellel on rakendatud täpset RIAA sageduskorrektiooni. MM-tüüpi helipeaga vinüülimängijatele mõeldud eelvõimendi on piisavalt kvaliteetne, et kaob vajadus eraldi eelvõimendi hankimiseks.

Standartseid RCA-liinisisendeid täiendavad digitaal ja koaksiaal ühendused ning sisseehitatud Bluetooth-vastuvõtja koos aptX- ja AAC-koodekiga. See tähendab, et 778X pakub Bluetoothi kaudu CD-kvaliteedis juhtmevaba ühendust. Nutiseadmetest, näiteks telefonidest, tahvelarvutitest või arvutitest muusika edastamine pole kunagi olnud mugavam ning kvaliteetsem kui praegu! Parima kvaliteediga ühenduse jaoks on sel võimendil olemas aga USB sisend, mis toetab ka DSD vormingut. Arvestades võimendi tavapärasemast kompaktsemaid mõõtmeid sobibki see hästi arvutipõhise desktop-tüüpi helisüsteemi keskmeks.

See pole veel kõik – 778X on varustatud suurepärase jõudluse ja võimekusega ESS ES9018K2M DAC kiibiga, millel on ESS Technology 32 bitine HyperStream arhitektuur ja digitaalse värina eemaldustehnoloogia. Tänu sellele pakub 778X digitaalsete muusikavormingute esitamisel oma hinnaklassi üht parimat ja puhtamat taasesitust (sagedusel kuni 384kHz (PCM) või DSD256).

Jõudluselt eraldiseisvate seadmetega võrdne kiire ja sujuva ümberlülitusega kõrvaklapivõimendus on midagi, mida tänapäeval ei leia sageli ka kas korda rohkem maksvate helivõimendite juurest.  Dünaamiline, detailne ja kaasahaarav esitus on garanteeritud väga erinevate kõrvaklapitüüpidega.

Mission 778X üldine helipilt on samuti koheselt paeluv, puhas ja detailne. Hea reaktsioon ja dünaamika säilivad olenemata allikast.

778X sobib eelkõige moodsale helientusiastile, kellele meeldib kombo moodsast ja võimalusterohkest tehnoloogiast, retrohõngulisest välisest disainist ja teadmisest, et tema helivõimendi põhineb aastakümnete pikkusel Missioni pärandil ning edulool.

Väljaanne WhatHi*Fi? on sellele helivõimendile andnud kõrge hinnangu ja oma ihaldatuimad viis tärni

What HiFi viiekas

Seven Oaks Sound and Vision

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.