Pro-Ject Clamp it vinüülplaadi kinnitusklamber

99.00

Lihtsaim ja taskukohaseim viis oma vinüülide taasesituse parandamiseks – Pro-Ject Clamp it kinnitusklamber!

Vinüülidelt esitatava heli kvaliteet paraneb märkimisväärselt, kui vähendada heliplaadi ja plaaditaldriku ebaühtlasest kokkupuutest johtuvaid resonantse. Selleks on vaja need kaks omavahel võimalikult tihedalt üksteise vastu asetada. Tavalised vinüülplaadi lisaraskused suruvad vinüülplaadi aluse vastu tänu oma suurele massile. Sellel on aga kaks miinust:

1) Odavama hinnaklassi mängija puhul, mille mootor ei ole väga võimas ning mille plaaditaldrikut kandvad pealaagrid ei ole massiivsed, tekitab massiivne lisaraskus hoopis juurde suurel hulgal madalaid resonantse, mille läbi helikvaliteet oluliselt langeb

2) Soovitud  vinüülplaadi ja plaaditaldriku tihedama kontakti asemel saavutatakse hoopis vastupidine – heliplaadi keskosa on lisaraskuse tõttu tihedalt aluspinna vastas, kuid vinüülplaadi ääred kaotavad plaaditaldrikuga igasuguse kontakti – nö tõusevad õhku. Tulemuseks ebaühtlane ja moonutustega helipilt.

Nende probleemide vältimiseks on üheks lihtsaimaks lahenduseks Clamp it vinüülplaadi kinnitusklamber, mis kinnitub vinüülplaadimängija kesktelje külge klamberkinnituse abil. Selliselt ei avalda see vinüülplaadile ülemäärast survet ja ei tekita madalsageduslikku resonantsi. Surve tugevust on lihtne käsitsi reguleerida – lihtsalt vajuta sõrmedega veidi tugevamini või kergita klambrit ülespoole. Lihtne!

Lisaks näeb masinal lõigatud teemantmustriga Clamp it väga lahe välja ja lisab plaadimängijale kinnitatult peale kõrvailu ka midagi silmade rõõmuks.

  • parandab märkimisväärselt helikvaliteeti iga vinüülplaadi mängija puhul
  • vähendab taasesitamisel tekkivaid resonantse
  • kiire ja lihtne paigaldus
  • hõlpsasti reguleeritav
  • valmistatud osaliselt nahaga kaetud alumiiniumist
  • teemantmustriga viimistlus

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

Saadaval järeltellimisel