Rega Fono MM MK5 vinüülplaadimängija eelvõimendi

239.00

Rega Fono MM MK5 eelvõimendi on disainitud nii, et seda oleks muusika taasesitamisel võimalikult lihtne ja tõhus kasutada.

Uus väljanägemine sobib ideaalselt kokku uue Fono MC ja teiste Rega uuemate seadmete valikuga ning annavad tulemuseks modernse väljanägemisega komplekti, mis sobitub pea märkamatult igasse hi-fi süsteemi. Tehniline pool on jäänud seadmel samaks. Sobitub ideaalselt Rega MM-tüüpi helipeade valikuga.

Rega toodete puhul on aga eelkõige sisu see, mis loeb. Rega Fono MM MK5 vinüülplaadimängija eelvõimendi annab sinu vinüülimängijast väljuvale helile puhtama, märgatavalt detailsema ja palju avarama helipildi, võrreldes sellega, mida on võimalik saavutada mängijat tavalise stereovõimendi külge ühendades.

Fono MM MK5 toob naeratuese näole juba esimestest taktidest alates ning seda on väga lihtne käsitleda. Ei ole vaja midagi seadistada ega välja nuputada – lihtsalt ühendage see oma plaadimängija ning helivõimendiga ja asuge nautima suurepärast analoogheli.

Rega Fono MM MK5 sobib MM helipeadele.

Tegemist on paljude asjatundjate arvates selle hinnaklassi ühe parima vinüülplaadimängija eelvõimendusega. Kõnekas on seegi, et Fono MM on teeninud väljaandelt What Hi-Fi? ihaldatud viis tärni lausa korduvalt – aastatel 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 ja ka 2023:

 

Lisainfot vaata tootja kodulehelt

2 laos (saab järeltellida)