Sieveking Sound Omega kõrvaklappide hoidja

135.00

Sieveking Audio Omega kõrvaklappide hoidja on valmistatud Saksamaal ja on disainitud nö ühes tükis, mis annab sellele klapihoidjale suure jäikuse ning vastupidavuse. Viimistluses on kasutatud ka laste mänguasjade katmiseks sertifikeeritud lakki, mis tähendab, et tegu on tervisele neutraalse kattematerjaliga.

Kaasas on stiilne roheline flanellkott, millega saad katta nii aluse kui kõrvaklapid ajal, mil sa neid ei kasuta – kaitseb efektiivselt päikese ning tolmu eest. Sujuva ja lauge joonega disain tagavad selle, et klapid ei kahjustuks vastu teravaid nurki või ääri. Pea- või oomega kuju (Ω) meenutav disain võimaldab klapipatju hoida kerge surve all, mis takistab neil vormist välja vajumise ja seeläbi pikema kasutusea.

Omega kõrvaklapihoidja sobib ideaalselt helientusiastile, kes hoolib oma kõrvaklappidest ja soovib, et nende kasutusiga pikendada. Samas saab oma lemmikuid selle hoidja abil ka nähtavale tõsta, olgu siis sisekujunduselemendina või sõpradele näitamiseks. Tegemist on piisavalt suure klapihoidjaga, et sellel mahuks ära isegi Sennheiser HD 800 suurusega hiiglased.

NB! Kuna puit on orgaaniline materjal, siis aja jooksul selle toon päikesevalguse käes paratamatult veidi tumeneb – palume sellega arvestada! Kuna puit reageerib ka õhuniiskusele ja temperatuurile, siis võib see esialgu karbist väljavõetuna tunduda ka pisut jäik, aja jooksul läheb see üle. Kui tahad seda kiiremini saavutada, siis leiad tegutsemisjuhendi siit – PDF “Service for Omega Headphone Stand”).

Iga klapihoidja on individuaalselt kontrollitud.

Tunnustatud Euroopa disain!

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.