Sonos ACE kõrvaklapid

499.00

Sonos ACE – kõrvaklapid!

Sonos Ace – kõrvaklapid, mille tulekust on sahistatud juba viimased 2-3 aastat, on nüüd lõpuks ometi kohal!

Häälestatavad vastavalt ümbritsevale keskkonnale
Tipptasemel aktiivne mürasummutus (ANC) blokeerib välised helid maksimaalse süvenemise saavutamiseks. Lülitage Aware-režiimile, et kuulda, mis teie ümber toimub.

30 tundi kestev aku
Võimaldab kuulata muusikat või rääkida kuni 30 tundi isegi siis, kui ANC on sisse lülitatud. Tõeliselt kiire kiirlaadimine annab 3 minutiga 3 tundi kuulamist, kui kasutad USB-C-USB-C-kaablit. Aku täiesti täis laadimiseks läheb ca 3 tundi.

Personaalne ruumiline heli
Suuna Sonos Arc soundbari heli ühe nupuvajutusega Sonos Ace’i, et saada ainulaadne kodukinoelamus. Heliseadete juhtimine võib samal ajal käia läbi klapi juhtnuppude.

Mugavus kogu päevaks
Kergekaalulised ja mugavaks kasutamiseks loodud ACE klapid pakuvad tänu hästi läbimõeldud disainile erakordseid akustilisi omadusi. Pehme mäluvaht ja vegannahk vähendavad survet pealelaele – nii saate neid klappe kanda just niikaua kui soovite – kas või terve päev.

Kandmise tuvastamine
Sonos Ace peatab klappide peast võtmisel automaatselt heli esitamise ja jätkab seda kohe, kui klapid on tagasi peas.

Intuitiivne juhtimine
Füüsilisedd juhtnupud parema kõrvaklapi tagaküljel muudavad taasesituse haldamise, kõnede vastuvõtmise ja ANC- ja Aware-režiimi ümberlülituse väga lihtsaks.

Mitme seadme ühendamine
Multipoint Bluetooth-i abil saate arvutis toimuva filmi voogesituselt minna sujuvalt üle telefonikõne vastuvõtmiseni – ei mingeid kohmakaid pause või paanilisi nupuklõpsimisi!

Mis on karbis?
Reisivutlar ja kaablikott – Õhuke, vastupidav ja taaskasutatud vildist valmistatud reisivutlar, millel on lisaks magnetiliselt eemaldatav kaablikott komplektis olevatele USB-C-USB-C kaablile (klappide laadimiseks ja ühendmaiseks nutiseadmetega) ja 3,5 mm USB-C kaablile (mõeldud klappide ühendamiseks seadmetega, millel on 3,5 mm kõrvaklapipesa)

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.


Soovid teada, kuidas Sonos ACE klapid pähe istuvad ja millist heli üle WiFi või Bluetoothi mängivad ning kuidas ARC-iga paaritatuna kodukino nautida võimaldavad? Siis tule ja astu läbi meie salongi Sonos demotoast.