Sonos AMP striimiv HDMI-sisendiga võimendi

745.00

Sonos AMP on 2019.a välja tulnud Connect:AMP-i edasiarendus – madalam (paremini räkitav), võimsam (2x125W) ja sobib nii ka korraga 4 kõlari võimendamiseks, toetab Airplay 2-e, omab HDMI ARC sisendit ja subwoofriväljundit, toetab One, One SL ja Play:1 baasil tagakõlarite kasutamist ja virtuaalset keskkõlari funktsiooni.

Sonos AMP-iga saad:

Mängida muusikat oma lemmikkõlaritest. Lihtsalt ühenda oma juhtmega riiuli-, põranda- või seinasisesed kõlarid (soovi korral ka  õuekõlarid!) võimendiga ning läbi striimingteenuste saad kuulata oma lemmikmuusikat. Ühenda võimendi taha vinüülplaadimängija või meediamängija ja kuula muusikat läbi soovitud Sonose kõlari.

Luua võimsa meelelahutussüsteemi:

  • kasuta Ampi koos olemasolevate (mitte Sonose) kõlaritega, et tekitada stereokõlarite paar. Lisaks saab süsteemile surround- ehk tagakõlariteks ühendada nt Sonos One (või One SL) juhtmevabad kõlarid.
  • kasuta Amp-i  tagakõlarite (mitte Sonose omade) ühendamiseks, kui televiisoriga on juba ühendatud Sonose kodukinokõlar (Beam, Arc, Playbase, Playbar või teine Amp).

Sügavama heli saavutamiseks soovitame antud meelelahutussüsteemidele lisada juurde ka Sonos SUB või mõne teise tootja subwoofer.

Lisainfot vaata tootja kodulehelt.

 

4 laos