Sonos AMP HDMI-sisendiga striimiv võimendi

720.00

Sonos AMP on 2019. aastal välja tulnud Connect:AMP-i kaasajastatud versioon – madalam (paremini räkitav), võimsam (2x125W) ja sobib korraga 4 kõlari võimendamiseks, toetab Airplay 2-e, omab HDMI ARC sisendit ja subwoofriväljundit, toetab One, One SL ja Play:1 baasil tagakõlarite kasutamist ja virtuaalset keskkõlari funktsiooni.

Sonos AMP-iga saad:

Mängida muusikat oma lemmikkõlaritest. Lihtsalt ühenda oma juhtmega riiuli-, põranda- või seinasisesed kõlarid (soovi korral õuekõlarid!) võimendiga ning kuula striimingteenuste kaudu oma lemmikmuusikat. Lisaks võid ühenda võimendi taha vinüülplaadimängija või meediamängija ning kuula muusikat läbi valitud Sonose kõlarite.

Luua võimsa meelelahutussüsteemi:

  • kasuta Ampi koos olemasolevate (mitte Sonose) kõlaritega, et tekitada stereokõlarite paar. Lisaks saab süsteemile surround- ehk tagakõlariteks ühendada nt Sonos One (või One SL) juhtmevabad kõlarid.
  • kasuta Amp-i  tagakõlarite (mitte Sonose omade) ühendamiseks, kui televiisoriga on juba ühendatud Sonose kodukinokõlar (Beam, Arc, Playbase, Playbar või teine Amp).

Sügavama heli saavutamiseks soovitame antud meelelahutussüsteemidele lisada juurde ka Sonos SUB või mõne teise tootja subwoofer.

Lisainfot vaata tootja kodulehelt.

 

1 laos .