Technics EAH-DJ1200 kõrvaklapid

159.00

Kas oled tüdinenud DJ-klappidest, mida pidevalt osade kulumise tõttu vahetama või parandama peab? Või oled tüdinenud hoopis sellest, et sa ei kuule, mida miksid, sest su klapid ei isoleeri korralikult ning heli ei ole puhas ja selge?

Technics EAH-DJ1200 kõrvaklappidega sul neid muresid enam ei ole!
Technicsi poolt väljatöötatud uuenduslikus kuularielemendis on kasutatud 40 mm läbimõõduga CCAW helipooli, tänu millele säilitab see selge ja detailse heli isegi suurte helitugevuste juures. Kuna heli on hoolikalt tasakaalustatud, ei esine DJ-l ka kõrge taustmüraga keskkondades lugude eelkuulamise ja miksi jälgimisega probleeme.

EAH-DJ1200 on kerge kõrvapealne klapp, mille korpuse osaks on lukustatavad pöördmehhanismid. See tähendab, et neid klappe saab  kasutada ka nö dj-stiilis vaid ühe kõrvaga eelkuulamiseks ilma, et need peast libiseks või kahjustatud saaks. Kaasaskandmiseks ja hoiustamiseks on need kõrvaklapid kergesti väikeseks kokkulapatavad.

Technics EAH-DJ1200 DJ-kasutusse mõeldud kõrvaklapid

Lisaks on eemaldatavat audiokaablit lihtne puhastada ja hooldada. Kasutamise käigus kaabli juhusliku lahtitulemise vältimiseks on olemas lukustusmehhanism. Vastupidav spiraaljuhe koos L-tüüpi pistikuga takistab audiokaabli sisemist purunemist ja tõstab kasutusmugavust ning tagab vastupidavuse ka paljudele DJ-de omasel intensiivsel ning vahel karmilgi kohtlemisel.

EAH-DJ1200 vahetas välja enam kui 20 aastat turul olnud ikoonilise mudeli RP-DJ1200 ja erineb sellest ka moodsama musta värviskeemi poolest.

Vastupidav ja suurepärase funktsionaalsusega EAH-DJ1200 sobib ka laitmatult mattmusta välispinnaga Technics SL-1200MK7 vinüülplaadimängijaga.

  • selge ja detailne heli isegi kõrge mürafooniga keskkonnas (näiteks klubis)
  • uudne 40 mm kuularielement
  • 270° pöördtelgmehhanism võimaldab mugavat eelkuulamist
  • väga vastupidavad, mõeldud intensiivseks kasutamiseks professionaalsete DJ-dele
  •  audiokaabli lukustus
  • „Technics DJ“ disain koos uue värvilahendusega

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

Saadaval järeltellimisel