Vestlyd V12C põrandakõlarid

1,199.00

Taani uue hi-fi brändi Vestlyd V12C suured ja jõulised põrandakõlarid suudavad mängida VÄGA VALJU heli, kuid mitte ainult. V12C esitus on suure dünaamika, madala moonutustaseme, laia helilava ja küllusliku bassiga. Ja seda ka keskmisest suuremates ruumides.

12-tollise elemendiga kõlar suudab üheaegselt tekitada nii raputavalt füüsilist kui kütkestavat muusikalist kogemust. Lõpuks ometi võid sa kuulata muusikat iga oma keha rakuga ja seda ilma subwoofrit kasutamata!

Keskmiste ja pisut suuremate eluruumide jaoks pakub see kõlaripaar suurepärast suuruseja taasesituse suhet. Kuigi V12C-d on suuremate sugulastega võrreldes väiksemad, on nendes kogu Vestlydi DNA ja maagia eksimatult kuulda. See paelub nii vaiksemal esitusel kui ka peosituatsioonis.

Vestlyd V12 C kõlaripaari disain on äratuntavalt 70ndatest inspireeritud. Samas on kasutatud tehnoloogia – eriti, mis puutub koaksiaalsesse elementi – täiesti uus tase, millel on kõrvaga “katsutav” tulemus. eripära seisneb kõrgsageduselemendis, mis ei paikne kõlarikastis eraldi sektsioonis, vaid on paigutatud madalsageduselemendi keskmesse ja kasutab maksimaalselt ära tekkiva ruuporefekti ning võimaldab muusikat esitada vajadusel ka eriti valjult.

Enamus koaksiaal-tüüpi elementidega kõlareid kipuvad heli tugevasti suunama ning ideaalne kuulamistelg kipub seetõttu ahtaks jääma, seda eriti kõrgemate sageduste osas. Vestlydi elemendid on aga disainitud nii, et heli hajub ruumi võimalikult laiali ja see kõige magusam kuulamisala on võrreldes teiste analoogsete kõlaritega võrreldes palju suurem.

Vestlyd rakendas elementide optimeerimiseks ja suurema jõudluse saavutamiseks täiustatud FEA (Finite Element Analysis) simulatsioone ja mõõteseadmeid. Ilma naljata – need kõlarid mängivad sobiva helivõimendiga väga valjut heli – helirõhk võib ulatuda kuni 130dB-ni, mis tähendab juba kontsertiheli ning seda väga madala moonutuse juures.

Vestlyd V12C on eriline igas mõttes! See on sinu võimalus tuua puhas kontsertheli otse oma elutuppa, maksmata selle eest tervet varandust. Pealegi on väga tõenäoline, et nende kõlarite soetamisel jääb ka muidu subwoofri peale kuluv summa sulle taskusse.

  • 93 dB tundlikkus ja suuruse üllatavalt madal moonutusnäitaja
  • koaksiaalne kõlarielemendi disain tagab sujuva esituse
  • kõlarielemendid, mis on mõeldud ka KÕVASTI kuulamiseks
  • soovituslik võimendi võimsus kuni 300W
  • lai ja sügav helilava koos laia kuulamistejega
  • tõeliselt robustne ja tugev kõlarikast
  • Taani disain ja inseneritöö

NB! Hind kehtib paari kohta. Piltidel olevad Vestlyd V12C Stand kõlarijalad ei kuulu komplekti. Saad neid osta SIIT.

Kui tunned, et sellest kõlaripaaris jääb veidi väheks, siis vaata ka Vestlyd V15C 15-tollise elemendiga põrandakõlareid.

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.