Vestlyd V15C põrandakõlarid

1,699.00

Taani uue hi-fi brändi Vestlyd V15C suured ja jõulised põrandakõlarid suudavad mängida VÄGA VALJU heli, kuid mitte ainult. V15C esitus on suure dünaamika, madala moonutustaseme, laia helilava ja küllusliku bassiga. Ja seda ka suurtes ruumides.

15-tollise elemendiga kõlar suudab üheaegselt tekitada nii raputavalt füüsilist kui kütkestavat muusikalist kogemust. Lõpuks ometi võid sa kuulata muusikat iga oma keha rakuga ja seda subwoofrit kasutamata!

Vestlyd V15 C kõlaripaari disain on äratuntavalt 70ndatest inspireeritud. Samas on kasutatud tehnoloogia – eriti, mis puutub koaksiaalsesse elementi – täiesti uus tase, millel on kõrvaga “katsutav” tulemus. eripära seisneb kõrgsageduselemendis, mis ei paikne kõlarikastis eraldi sektsioonis, vaid on paigutatud madalsageduselemendi keskmesse ja kasutab maksimaalselt ära tekkiva ruuporefekti ning võimaldab muusikat esitada vajadusel ka eriti valjult.

Enamus koaksiaal-tüüpi elementidega kõlareid kipuvad heli tugevasti suunama ning ideaalne kuulamistelg kipub seetõttu ahtaks jääma, seda eriti kõrgemate sageduste osas. Vestlydi elemendid on aga disainitud nii, et heli hajub ruumi võimalikult laiali ja see kõige magusam kuulamisala on võrreldes teiste analoogsete kõlaritega võrreldes palju suurem.

Vestlyd rakendas elementide optimeerimiseks ja suurema jõudluse saavutamiseks täiustatud FEA (Finite Element Analysis) simulatsioone ja mõõteseadmeid. Ilma naljata – need kõlarid mängivad sobiva helivõimendiga väga valjut heli – helirõhk võib ulatuda kuni 130dB-ni, mis tähendab juba kontsertiheli ning seda väga madala moonutuse juures.

Vestlyd V15C on eriline igas mõttes! See on sinu võimalus tuua puhas kontsertheli otse oma elutuppa, maksmata selle eest tervet varandust. Pealegi jäävad ka muidu subwoofri peale kuluvad summad sulle taskusse.

  • 95 dB tundlikkus ja üllatavalt madal moonutusnäitaja
  • koaksiaalne kõlarielemendi disain tagab sujuva esituse
  • kõlarielemendid, mis on mõeldud ka KÕVASTI kuulamiseks
  • soovituslik võimendi võimsus kuni 500W!
  • lai ja sügav helilava koos laia kuulamistejega
  • tõeliselt robustne ja tugev kõlarikast
  • Taani disain ja inseneritöö

NB! Hind kehtib paari kohta. Piltidel olevad raamjalad Vestlyd V15C Stand ei kuulu komplekti – saad need soetada SIIT. 

Kui tunned, et need kõlarid jäävad veidike liiga suureks ja võimsaks, siis vaata ka Vestlyd V12C kõlareid.

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.