Wharfedale Linton Heritage suured riiulikõlarid

1,149.00

Wharfedale on pika ajaloo tähistamiseks loonud oma kunagiste kuulsate mudelite rekreatsioonid. Seerial on nimeks “Heritage”. Peamiseks eesmärgiks oli ühildada originaalne välimus kaasaegse tehnika ja materjalidega. Viimane selle kollektsiooniga liitunud kõlar ongi legendaarne Linton Heritage.

Algne Linton debüteeris 1965. aastal ja oli oma aja klassik, mida peeti tõsiseks audiosõbra kõlariks, olles samal ajal ka suhteliselt taskukohane. Lintoni kõlarikast oli piisavalt suur selleks, et mahutada kolm kõlarielementi, sealhulgas paraja suurusega bassielement.

1960. ja 1970. aastate versioonid olid hästi tuntud just rikkaliku ja loomuliku helikvaliteedi poolest. Uus mudel säilitab need omadused, samas on täiustatud jõudlust ja detaile. Bass on sügav ja hästi määratletud, kesksagedused selged ja avatud, vabalthingava dünaamika ja laiaulatusliku skaalaga. Muusika ärkab ellu esimesest taktist!

Vaatamata uuendustele jääb Linton algupärase versiooni loomutruuks rekreatsiooniks, mille eripäraks oli püstloodis asetus ja 3-ribalisus (tänasel päeval harvaesinevas konfiguratsioonis). Ka proportsioonid on klassikaliste Lintoni mudelitega väga sarnased. Puitspooniga korpus annab Linton Heritage kõlaritele ootuspärase vintage välimuse, põues vibreerib neil aga väga kaasaegne süda!

Tunnustatud väljaanne WhatHi-Fi? on neile juba jaganud oma ihaldatuimad viis tärni.

  

Rohkem infot tootja kodulehelt.

Hind kehtib paari kohta.

Soovid teada, kuidas Linton Heritage kõlarid sinu lemmiklugusid mängides kõlavad või kui suured nad reaalsuses on? Siis tule ja külasta meie salongi!