Audeze LCD-5 avatud planar-magnetic tüüpi kõrvaklapid

5,490.00

Audeze LCD-5 helidisaini aluseks on võetud populaarne mudel LCD-4 ja selle tulemuseks on soe, intiimne ning jõuline helipilt, mis defineerib hästi Audeze filosoofiat. Loomulikult lisanduvad sellele viimase kümnendi jooksul tehtud täiustused heli ja esitusdünaamika osas.

Kaasahaarav muusikaelamus võimsa bassi ja erakordselt rikkaliku keskmise sagedusribaga ning tohutu helilavaga loob tunde, nagu oleksid muusikutega koos stuudios.

Audeze LCD-5 klapid annavad konkurentidele silmad ette nii helipildi täpsuse, läbipaistvuse kui detailseuse suhtes. Seda tänu auhinnatud Fluxor tehnoloogiaga magnetite ja täiustatud Fazor hajutite kasutamisele. Madalam moonutustase ja avar ning “elusam” heli muudavad need klapid ihaldusväärseks ka kõige kogenuma heligurmaani silmis.

Suuremõõduliste klappide kohta tunduvad LCD-5 peas üllatavalt kerged ja äärmiselt mugavad, mida on lausa lust päevast päeva kanda kartmata, et kõrvad üle kuumeneksid või pea väsiks. Konstruktsioonis kasutatud magneesium ja alumiinium tagavad detailide suure vastupidavuse ning klappide pika eluea.

Täiustatud disainiga ergonoomilised kõrvapadjad vähendavad juba pea olematuid resonantse ja klapisiseseid helipeegeldusi ning sobituvad varasemast paremini ka keskmisest oluliselt erinevate peakujudega. Audiokaabel on valmistatud kõrge puhtusega OCC vasest, mis tagab madala takistusnäitaja ja võimaldab helisignaali transportida puhtal ning täpsel algkujul balansseeritud XLR pistikutesse.

 

  • uus planar-magnetic kõlarielement ja magnet suurendavad produtseeritava heli sagedusvahemikku
  • 1/3 võiksema kaaluga kui LCD-4!
  • nahast peapael vähendab survet pealaele
  • kõrvapatjade uuendatud disain parandab oluliselt kesksageduse ülemise osa esitust
  • süsinikkiust, magneesiumist ja alumiiniumist vastupidav konstruktsioon
  • 4-pin XLR kaabel koos üleminekuga pulkpistikuks (adapter)

NB! Eelneval kokkuleppel võimalik demokuulamine. 

Rohkem infot leiate tootja kodulehelt.

Saadaval järeltellimisel