Beyerdynamic DT 700 PRO X kõrvaklapid

219.00

Saksa tootja Beyerdynamic on tuntud väga kvaliteetselt toodetud ja ülitäpse analüütilise helipildiga kõrvaklappide poolest. Iseäranis hinnatud on Beyerdynamicu tooted helistuudiotes üle kogu maailma. Nende uus Pro X sari pole erand, kuid nüüd on sihitud veelgi kaugemale.

Tänu uuele Stellar.45 kuularielemendile laieneb nende klappide kasutusvõimalus ka stuudiotest kaugemale – DJ-de kasutusse ja mobiilsete seadmetega kuulamiseks.

Beyerdynamic DT 700 PRO X kõrvaklappide heli on puhas, moonutustevaba ja just nii vali, kui parasjagu vaja on. Seda ka nutitelefonist, tahvelarvutist või läpakast kuulates. Neid vastupidavaid klappe saab kanda tunde, ilma et kõrvad väsiksid ja nad teenivad sind muretult pikki aastaid.

Muuhulgas on DT 700 Pro X klapid saanud viis tärni väljaandelt WhatHi-Fi? ja paljudelt teistelt väljaannetelt.

Beyerdynamic DT 700 PRO X auhinnatud kõrvaklapid

 

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

 

Soovid teada, kuidas Beyerdynamic DT 700 PRO X (või DT 900 PRO X või DT 770 PRO või DT 990 PRO või DT 1770 PRO või DT 1990 PRO) klapid sinu peas istuvad ja kui mõnusalt sinu lemmiklugusid mängides kõlavad? Siis tule ja külasta meie salongi – kõik need mudelid on meie kõrvaklapistendil kuulamiseks ja võrdlemiseks väljas! Sama jutt kehtib olukorras, kui otsid neile head DAC/kõrvaklapivõimendit.

 

Saadaval järeltellimisel