Beyerdynamic DT 900 PRO X avatud tüüpi kõrvaklapid

214.00

Saksa tootja Beyerdynamic on tuntud väga kvaliteetselt toodetud ja ülitäpse analüütilise helipildiga kõrvaklappide poolest. Iseäranis hinnatud on Beyerdynamicu tooted helistuudiotes üle kogu maailma. Nende uus Pro X sari pole erand, kuid nüüd on sihitud veelgi kaugemale.

Tänu uuele Stellar.45 kuularielemendile laieneb nende klappide kasutusvõimalus ka stuudiotest kaugemale – DJ-de kasutusse ja mobiilsete seadmetega kuulamiseks.

Beyerdynamic DT 900 PRO X avatud tüüpi klappide heli on puhas, moonutuste vaba ja just nii vali, kui parasjagu vaja on. Seda ka nutitelefonist, tahvelarvutist või läpakast kuulates. Suhteliselt laia stereopildi ja kergelt ruumilise ning poolavatud kõla poolest sobivad need väga hästi ka juba tõsisemale helientusiastile igapäevaseks kuulamisklapiks.

Vastupidavad, veluurpatjade ja kindla haardega DT 900 Pro X klappe saab kanda tunde, ilma et kõrvad väsiksid või üle kuumeneksid ning need teenivad sind muretult pikki aastaid.

Iseäranis hea hinna/kvaliteedi suhtega klapipaar!

Erinevaid DT 900 Pro X ülevaateid:

* WhatHi-Fi?: “If you’re looking for a quality pair of headphones at this price, put these at the top of your shopping list”. LINK
* Headfonia: “It’s built like a tank, amazingly comfy, magically linear, sounds like a 4-digit headphones, and cut sounds like a champ. In fact, for this price, it’s basically a steal”. LINK
* PC Gamer: “It may not be a gaming headset but it’s possibly still the best set of headphones for gaming”. LINK
* LB Tech Reviews: “Oh my, you sure get a lot of bang for your buck!”  LINK
* Sonarworks: “If you’re after headphones that’ll provide enough volume regardless of the device you’re connecting them to, and don’t mind the lack of sound isolation, DT 900 PRO Xs are the best option on the market”. LINK

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

Neile, kes otsivad suletud ehitusega analoogseid klappe, on olemas vastav mudel: Beyerdynamic DT 700 PRO X

Soovid teada, kuidas Beyerdynamic DT 900 PRO X (või DT 700 PRO X või DT 770 PRO või DT 990 PRO või DT 1770 PRO või DT 1990 PRO) klapid sinu peas istuvad ja kui mõnusalt sinu lemmiklugusid mängides kõlavad? Siis tule ja külasta meie salongi – kõik need mudelid on meie kõrvaklapistendil kuulamiseks ja võrdlemiseks väljas!

4 laos (saab järeltellida)