Rega Aya põrandakõlarid

1,795.00

Rega AYA põrandakõlarite väljatöötamine võttis dekaadi, kuid tulemus on seda väärt.

Aya kõlarid pakkuvad kuulajale detailset ja tasakaalustatud helipilti ning seda olenemata žanrist. Eriliseks teeb nende kõlarite olemuse käsitööna valminud kõlarielementide kasutamine, uue disainiga filtersüsteem ja täpne häälestus.

Futuristliku ja voolujoonelise välimusega kõlarikastid erinevad konkurentide omadest, püüavad pilku ja mõjuvad kaasaegses kõlaridisainis värske puhanguna.

Kõlarikastide materjaliks on arhailise ja üha kallineva puidu asemel suurepäraste akustiliste omaduste ning hea vastupidavusega kergekaaluline klaaskiududest fiibertsement.

Tänu sellele uudsele materjalile saavutab Rega Aya kõlaripaar erakordse hinna-kvaliteedi suhte. Esimesest taktist alates koged sa laitmatult täpset bassiesitust, heakõlalisi ja sujuvaid keskmisi sagedusi ning väga detailset ülemist heliriba. Ja midagi vähemat sa ju Rega toodete puhul ei ootakski!?

Aya põrandakõlarite puhul kehtib sajaprotsendiliselt läbi aja Regale edu toonud kontseptsioon, mille järgi investeeritakse ressursse pigem põhjalikku inseneritöösse ja oma toodete tehnilisse kvaliteeti, kui mastaapsetesse turunduskampaaniatesse.

  • spetsiaalselt Rega Aya jaoks kohandatud GRC klaaskiududega fiibertsemendist kõlarikast
  • Band pass kõlarikasti disain
  • 2.5-ribaline
  • Rega enda poolt väljatöötatud ZRR kõrgsageduselement
  • 5-tolline käsitööna valminud MX-125 kesk-/madalsageduselement
  • 7″ käsitööna valminud RR7.8 madalsageduselement
  • kõlarikastid valmivad suurte kogemustega tootja poolt Ühendkuningriigis

NB! Esiplaadi kruvide peale kinnitatavad kõlarikatted (magnetilised) ei kuulu komplekti ja on eraldi tellitavad.

Tootmisprotsessi iseloomule vastavalt on iga kõlaripaari kõlarikastid veidi erineva pinnastruktuuriga (lohud, pinnaaugud, varjud), mis lisab isikupära ning ei ole mingil juhul viga, vaid taotluslik. Esitust see loomulikult ei mõjuta.

Väljaanne HiFiChoice on sellele kõlaripaarile andnud suurepärase viietärni hinnangu ja oma kindla ostusoovituse:

HiFiChoice Rega Aya

 

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

Saadaval järeltellimisel