Sonos Era 100 võimekas multiroom kõlar

249.00

Era 100 multiruum kõlar kuulutab Sonose kõlaritootmises uue ajastu algust!

Era 100 kõlar on vaid veidi suurem kui tema eelkäija Sonos One. See sisaldab täiesti uut riist- ja tarkvara koos järgmise põlvkonna akustika ning disainiga. Tänu sellele suudab Era 100 pakkuda väga detailset heli ning sügavat bassiesitust.

Esimene suur uuendus  Era 100 juures on see, et tegu on stereokõlariga – varasema 1 kõrgsageduselemendi asemel on neid Era 100 juures kasutusel 2 (üks kummagi helikanali jaoks ) ja kuna need on ka suunatud vastavalt vasakule ja paremale, annab antud kõlar välja täiesti arvestatava ruumilise stereopildi. Aga kuna ka Era 100 kõlareid saab Sonos äpi kaudu siduda stereopaariks, siis õige stereoheli jaoks soovitame kasutada seda võimalust.
Võimekas, varasemast 20% suurem kesk-/madalsageduselement tagab aga vokaalide ja bassi tõetruu taasesituse.
Kokkuvõtvalt võib öelda, et Era 100 helikvaliteet on tasemel, mida nii kompaktselt kõlarilt kuidagi oodata ei oskaks.

Endiselt saab Era 100 kasutada koos uuema generatsiooni Sonos soundbaridega ruumilise helikogemuse täiustamiseks lisades need äpist viimaste külge kui surroundkõlarid. Veelgi parema (Atmos) kodukino-elamuse jaoks aga tõi Sonos välja Era 300 kõlarid, mille abil on näiteks ARC soundbari abil võimalik kokku panna 7.1.4 lahendus.

Täiustatud on ka ühenduvus – lisaks Wi-Fi-le on Era 100 kõlaritel ka Bluetooth vastuvõtja ja kõlari tagaküljel oleva USB-C formaadis pesa kaudu saab vastava Sonos Line-In adapteri abil ühendada muud heliseadmed, näiteks CD- või vinüülplaadimängija.

Kaasaegne Era 100 on täis nii helilisi kui tehnilisi uuendusi, jäädes samas elegantseks ja sobides pea igal riiulile, köögiletile, lauale või öökapile.

Uued “Era” sarja kõlarid tuginevad Sonose ajatule akustilisele disainiesteetikale ja vastavad eesseisvatele kuulamiskeskkonna muutumisest tingitud väljakutsetele. Igaüks, kes Sonose toodetega kokku puutub, hindab kindlasti uut kasutajaliidest ja jätkusuutlikku disaini, mis hõlmab pikaajalist töökindlust, energiasäästlikke tehnoloogiaid ja taaskasutatud materjalide kasutamist.

  • uus ja modernne väljanägemine
  • uuendatud akustiline disain
  • Wi-Fi, Bluetooth ühendused ja USB-C sisend (kasuta koos Sonos Line-In adapteriga)
  • siseehitatud hääljuhtimine
  • Trueplay seadistus nii Androidile kui iOS kasutajatele
  • puutetundlikud juhtnupud mikrofoni sisse-välja lülitamiseks ja helitugevuse reguleerimiseks
  • Apple AirPlay 2
  • steropaariks sidumise võimalus
  • võimalik kasutada tagakõlaritena koos Sonose uuemate soundbaridega (v.a. Playbar ja Playbase)
  • täiustatud ühendus

Väljaanne WhatHi*Fi? on Sonos Era kõlarid arvanud oma ihaldatuima viie tärni vääriliseks!

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.