Sonos Move 2 kaasaskantav Bluetooth/Wi-Fi kõlar

369.00

Sonos Move 2 on võimas ja rohkete kasutusvõimalustega kaasaskantav Bluetooth/WiFi kõlar, mis pakub energilisi ja emotsioonidest pulbitsevaid helielamusi nii sise- kui välisruumides viibides.

Esimese versiooniga võrreldes on uuenenud peamiselt Move 2 sisemised tehnoloogiad ja kõlapilt. Varasema ühe kõrgsageduselemendi asemel on neid nüüd kaks – üks kummagi helikanali jaoks – see tähendab, et tegu on nüüd stereokõlariga, mis omakorda tähendab märksa ruumilisemat helipilti, kui varasema Move kõlari puhul.
Ka madalsageduselement ja seda ümbritsev isoleeriv sektsioon on saanud täiustusi, peenhäälestatud digitaalne kontroll tagab varasemast sügavama, resonantsidest vähem mõjutatud jõulise bassiesituse.

Trueplay tehnoloogia häälestab Move 2 läbi nelja sisse ehitatud mikrofoni vastavalt sind ja kõlarit ümbritsevale ruumile. Nii saad alati kuulata parimat võimalikku heli, mida see kõlar pakkuda suudab. Ja mis veelgi parem – saad seda teha varasemast üle 2 korra kauem, sest uuenenud on ka seadme aku, mille kestvuseks on nüüd ühe laadimiskorraga muljetavaldavad 24h!

Laadimine on mugav ja praktiline, toimudes läbi kitsa rõngakujulise laadimisaluse, millelt saab pärast laadimist kõlari lihtsalt ära tõsta, sangapidi kaasa haarata ning muusika ja sõprade seltsis välja hängima minna. Kui unustad seejuures laadimisdoki maha, siis pole vaja muretseda – Move 2-l on ka teine võimalus laadimiseks – selleks on universaalne USB-C laadimisühendus kõlari tagaküljel (mis toimib ka vastupidises suunas ehk võid kõlari akut kasutada ka oma telefoni vms nutiseadme akupangaga. Ka aku eluea pärast ei pea enam muretsema – Move 2 puhul on aku uuema vastu vahetamine tehtud väga lihtsaks.
Uuenenud on ka vooluadapter – kui varem oli see laadimisdoki küljes püsivalt kinni siis nüüd on laadimisdoki juhe eemaldatav ja Sonose laadijat võid nii kasutada universaalse (ja üsna võimsa) USB-C laadijana.

IP56 ilmastikukindlus tagab vastupidavuse nii pritsme, päikese, jaheduse, niiskuse kui tolmu eest. Koju tagasi saabudes võid selle kõlari panna kasvõi keset lauda, sest see näeb lihtsalt nii hea välja, et ei riiva silma kusagil.
Ja kui soovid oma koju veelgi paremat heli, siis hangi endale kaks Move 2-te ja seo need läbi Sonose tarkvara omavahel vapustavaks ja võimekaks stereopaariks, mis lihtsalt paitavad su kõrvu ning toimivad sinu kodu täielikult täitva stereosüsteemina.

  • avar stereoheli
  • täielikult uuenenud ehitus ja komponendid
  • efektiivsem madalsageduselement, täiustatud kõlarikasti ehitus ja parendatud digitaalne signaaliring
  • varasemaga võrreldes 2x kauem kestev aku võimaldab nüüd korraga 24 tundi (!) mänguaega
  • uus disain hõlbustab kasutamist nii sise- kui välisruumides
  • IP56 veekindlus
  • amortisatsiooniga ehitus on põrutustele vastupidavam
  • sisseehitatud käepide ja eemaldatav laadimisalus teevad Move 2-st tõeliselt mobiilse kõlari, mida saab kiirelt ja muretult ümber paigutada või võtta endaga kaasa, kuhu iganes

Kui armastad head heli ja soovid seda endaga igale poole kaasa võtta, siis on Sonos Move 2 parim valik!

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt

NB! Soovid teada, kuidas Sonos Move 2 sinu lemmiklugusid mängides kõlab ja kuipalju vanemast Move kõlarist parem on? Siis tule ja külasta meie Sonos demoruumi!

Move 2 kohta on arvustuse kirjutanud ka Postimees.