Triangle Borea BR02 Connect aktiivsed riiulikõlarid

549.00

Triangle Borea BR02 Connect aktiivsed riiulikõlarid toovad sinu tuppa nii silmailu kui puhta ja väga kõrgel tasemel audiofiilse heli.

Tänu sisseehitatud fonoeelvõimendile on selle kõlaripaari külge võimalik ühendada MM-tüüpi helipeaga vinüülplaadimängija. Samas võid kõlaritesse saata üle Bluetooth-ühenduse (vers 5.0, APTX HD koodek toetab hi-res heli edastust kuni 24 Bits / 48KHz) muusikat otse nutiseadmest. Ühenda TV üle ARCi ja reguleeri helitugevust mugavalt ühest puldist.

Tummisema saundi saamiseks on võimalik kasutada kaugjuhtimispuldilt valitavat “Boost” funktsiooni. Lisaks saab spetsiaalse väljundi kaudu ühendada kõlaritega ka subwoofri, mille tulemuseks on 100% haarav ja bassirikas, kuid ometi väga selge heli.

Sisseehitatud ja spetsiaalselt just selle kõlaripaari jaoks optimeeritud ning häälestatud 2x60W väljundvõimsusega helivõimendid toovad neist välja parima ja musikaalseima taasesituse.

Peale koduse kuulamisnurga sobivad need kõlarid suurepäraselt ka väiksemasse kodustuudiosse salvestustöödeks – arvutiga võimalik ühendada läbi USB-B pesa, sisseehitatud D/A konverter suudab esitada heli resolutsiooniga kuni 384KHZ/32BIT või DSD 256.

Lisaks on olemas koaksiaal, optiline (Toslink) ja RCA sisendid – ühenda kõlarite külge ükskõik milline vastavate ühendustega heli-/videoseade ning asu nautima.

  • 2 x 50 W väljundvõimsust
  • HDMI Arc ühendus TV jaoks
  • Bluetooth 5.0
  • kaugjuhtimispult
  • subwoofri väljund
  • kaasas kõlarikatted
  • erinevad viimistlused

Triangle Borea BR02 Connect aktiivkõlarid sobivad ideaalselt 8 – 20 m2 suurusega ruumidesse. Saadaval mitmes erinevas värvitoonis.

Mainekas väljaanne The EAR on neile kõlaritele andnud oma kindla ostusoovituse!

 

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.