Triangle Borea BR03 Connect aktiivsed riiulikõlarid

649.00

Triangle Borea BR03 Connect aktiivsed HDMI ja PHONO sisendiga riiulikõlarid toovad sinu tuppa nii silmailu kui puhta ja kõrgel tasemel audiofiilse heli.

Tänu sisseehitatud fono-eelvõimendile on selle kõlaripaari külge võimalik ühendada MM-tüüpi helipeaga vinüülplaadimängija. Samas võid kõlaritesse saata üle Bluetooth-ühenduse (vers 5.0, AptX HD koodek toetab hi-res heli edastust kuni 24 Bits / 48KHz) muusikat ka otse nutiseadmest. Ühenda TV üle HDMI ja reguleeri helitugevust mugavalt ühest puldist.

Tummisema saundi saamiseks on võimalik spetsiaalse väljundi kaudu ühendada kõlaritega subwoofer – haarav haarav Triangle’i helipilt garanteeritud! Selle võib aga vabalt asendada ka “Boost” funktsiooniga, mis annab kõlaritele korralikult vunki juurde.

Sisseehitatud ja spetsiaalselt just selle kõlaripaari jaoks optimeeritud ning häälestatud 2x60W väljundvõimsusega helivõimendid toovad neist välja parima ja musikaalseima heli.

Sobivad suurepäraselt ka näiteks väiksemasse kodustuudiosse salvestustöödeks – arvutiga võimalik ühendada läbi USB-B pesa, sisseehitatud D/A konverter suudab esitada heli resolutsiooniga kuni 384KHZ/32BIT või DSD 256.

Lisaks on olemas koaksiaal, optiline (Toslink) ja RCA sisendid – ühenda kõlarite külge ükskõik milline vastavate ühendustega väline heliseade (CD-mängija, striimer jne) ning asu nautima.

  • 2 x 60 W väljundvõimsust
  • HDMI ARC ühendus
  • Bluetooth 5.0
  • kaugjuhtimispult
  • boost on/off funktsioon jõulisema heli jaoks
  • subwoofri väljund
  • erinevad viimistlused

Triangle Borea BR03 Connect aktiivkõlarid sobivad ideaalselt 15 – 35m2 suurusega ruumidesse. Saadaval on nad lausa 6-s erinevas viimistlusvariandis.

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.