Sonos Port kompaktne võrgumängija /multiroom adapter

395.00

Anna oma vanadele heliseadmetele uus elu – Sonos Port striimer muudab sinu muusikakeskuse või kodukino kaasaegseks voogedastussüsteemiks ja ühtlasi võimaldab liita selle ja su erinevad signaalallikad Sonose multiroom süsteemi!

Sinu olemasoleval muusikakeskusel või kodukinosüsteemil ei pruugi puudusi olla, välja arvatud see, et nad pole võimelised voogedastuseks. Selle jaoks on loodud Sonos Port, mis muudab olemasolevad helisüsteemid muusikat striimivateks seadmeteks, et saaksid neid edaspidigi muretult kasutada. RCA ja digitaal-koaksiaal väljundid võimaldavad Sul kasutada Sonos Porti paljude erinevat tüüpi heliseadmetega. Porti kasutamisel helikvaliteet ei vähene – vastupidi, saad seda isegi Sonos Porti filtrite abil kohandada.

Sonos Portil on ka AirPlay 2 tugi ja see ühildub Apple seadmetega suurepäraselt pakkudes nii erinevalt Bletoothist kvaliteetset ja hea leviga ühendust.

Lisaks võimaldab Sonos rakendus valida muusikat väga paljudest muusika voogedastuse teenustest (ca 80 eri teenust sh Spotify, Tidal, Apple Music, Amazon Music, Soundcloud Youtube Music) ning valida iga ruumi jaoks kasvõi eraldi muusikapala (eeldusel, et iga ruumi jaoks on olemas oma Port). Heli on siis võimalik reguleerida iga ruumi jaoks eraldi.

Lisaks striimerile on Port ka Sonos multiroom adapter, mis võimaldab liita Sonose süsteemiga (heliribad, kõlarid AMP jne) erinevaid heliallikaid nagu vinüülplaadimängija, CD-mängija jne. Ühendades need Porti line-in liidese kaudu on nendest tulev helisignaal kuulatav kõigis süsteemi ühendatud Sonose seadmetes.
Siiski pole Port mõeldud teleri helisignaali Sonose süsteemi edastamiseks – selleks on HDMI ühendust omavad tooted Beam, ARC ja AMP.

Sonos Port asendab kuni 2019 aastani tootmises olnud sarnase funktsionaalsusega toodet Sonos Connect.

Rohkem infot tootja kodulehelt.

1 laos (saab järeltellida)