Sonos One SL nutikas Wi-Fi kõlar

179.00

Sonose nutikas kõlar muusikaarmastajale (ilma hääljuhtimiseta)!

Sonos One SL on väike, stiilne ja funktsionaalne kõlar, millel on puhas ja bassine heli.

  • Kasuta üksikult, stereopaarina, osana (Sonose) kodukinosüsteemist või multiroom-lahendusest
  • Töötab üle WiFi, toetatud on ka Apple AirPlay 2 ja enam kui 80 striimingteenust (Spotify, Tidal, Apple Music, kümneid tuhandeid internetiraadiote jaamu Eestist ja kaugemalt jpm). Kogu nimekirja neist teenustest leiad siit.
  • Kõlar on eriti sobilik ruumidesse, kus hääljuhtimist ei vajata (näiteks avalikud ruumid) või lisana lahendustesse, kus hääljuhtimist võimaldav seade juba olemas (näiteks tagakõlariteks Sonos Beam-i või Sonos Arc-i juurde). Kui aga soovid oma Sonos kõlarit juhtida mugavalt ilma äppi või puutetundlikke nuppe kasutamata (näiteks köögis või vannitoas), siis sinu jaoks on mõeldud kõlar nimega Sonos One.
  • Kui soovid saada Sonos kõlarist stereoheli või tekib sul aeg-ajalt vajadus striimida üle Bluetothi, siis sobib sulle uus ERA 100.
  • Kui soovid kõlari paigutada seinale, lakke või kõlarijalgadele, siis selleks mõeldud tooteid leiab meie internetipoest Flexon valikus.

Lisainfo tootja kodulehel

Kõlar on saanud ka 5* maailma tuntuimalt helitehnika ajakirjalt “What Hi-Fi”

Soovid teada, kuidas Sonos One SL kõlab või tahad näha, kui mugav on Sonos äpiga Sonos kodukinolahendusi ja multiruum-süsteeme hallata? Siis tule ja külasta meie Sonos toodete demoruumi!

Rohkem infot Sonose ja Sonos lahenduste kohta leiad siit: https://pood.valiheli.ee/brandid/sonos/