Audio-Technica AT-LP140XP professionaalne vinüülplaadimängija

449.00

Kas sulle meeldivad lood, millel on matsakas bass ja jõulised rütmid ning sa tahaksid neid vinüülidel kokku miksida?

Siis on Audio-Technica AT-LP140XP professionaalne vinüülplaadimängija mõeldud just sulle. Võta neid kaks ja lisa vahele mikser ning oledki valmis plaadikeerutamiseks!

AT-LP140 XP professionaalsel DJ-plaadimängijal on suure jõudlusega otseajamiga mootor. Lisaks tugev alumiiniumist plaaditaldrik, mis tagab stabiilsuse igal kiirusel (33-1/3, 45 ja 78 pööret minutis).

Plaadimängija on varustatud S-kujulise helikäpa ja nõelale avaldatava surve täpse regulaatoriga. Lisaks on mängijal dünaamiline nõela libisemise vastane kontrollmehhanism ja kvaliteetne liugur tempo sujuvaks muutmiseks – seda lausa kolmel skaalal (+/-8% or +/-16% or +/-24%)!

Kaasas on spetsiaalselt DJ-le mõeldud jõulise väljundiga Audio-Technica helipea AT-XP3 ja vastupidav ATN-XP3 helinõel. Helinõel on asendatav nagu ka helipea, mis tähendab, et soovi korral on see võimalik veelgi parema DJ või audiofiilse mudeli vastu vahetada.  Kõike seda eelkõige DJ vajadusi ja oskusi silmas pidades.

Kuigi AT-LP140XP on disainitud eelkõige DJ-de vajadusi ja oskusi silmas pidades, sobib see mängija ideaalselt kodu kodukasutusse, kuna on väga vastupidav ning lihtsasti käsitletav.

Saadaval kahes toonis – must ja hõbedane.

 

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.