Mission LX-6 MKII põrandakõlarid

899.00

Mission, üks paljudest Inglismaa kõlarifirmadest, on tegutsenud aastast 1977 ja lasknud välja suure arvu tunnustust ja auhindu (sealhulgas EISA-lt ja What Hi-Fi-lt aasta parima kõlari eest) kogunud kõlareid.

LX-6 MKII on 3-ribaline põrandakõlar 6,5″ bassielemendi, 5″ kesksageduselemendi ja 1″ kõrgsageduselemendiga.

Nende kõlarite puhul torkab esimesena silma Missioni spetsiaalne patenteeritud nö tagurpidi asetsevate kõlarielementidega disain. Praktiliselt tähendab see, et eri helijuhtide vaheline teepikkus on optimeeritud, mis mõjub esitusele positiivselt. Selles hinnaklassis ainulaadne kõlarielementide paigutus võimaldab tänu täpselt häälestatud ületussagedusele saavutada detailsemat taasesitust, paremat dünaamikat ja energilisemat helipilti.

Missioni juhtiva akustilise disaineri Peter Comeau poolt sadade tundide pikkuse kriitilise kuulamise käigus täiustatud Mission LX-6 MKII kasutab hinnatud ZX-seeria uuendusi. Mission DiaDrive bassiploki täiustused võimaldavad madalsageduselemendi paremat juhtimist. Täiustatud kõrgsageduselemendi parem jõudlus ja ümber disainitud kõlarikasti kinnitussüsteemid annavad kokku oma hinnaklassi ületava kõlarimudeli.

LX-6 MKII on väga hea hinna-/kvaliteedisuhtega jõulised ja bassised põrandakõlarid, mis tulevad sobiva helivõimendi korral toime väga erinevate žanrite taasesitamisega audiofiilsel tasemel.

Sobivad hästi nii stereo- kui kodukinosüsteemidesse.

 

Rohekm infot leiad tootja kodulehelt.