EISA Hi-Fi auhinnad 2022-2023

Samamoodi nagu juba viimasel 40 aastal (!), kuulutas ka selle aasta augustis EISA (Expert Imaging and Sound Association – ehk 29s eri riigis ilmuvat 61 erialast ajakirja ja neis kirjutavaid ajakirjanikke ühendav organisatsioon) välja selle aasta silmapaistvaimad tooted kuues eri kategoorias: Hi-Fi, kodukino audio, kodukino video, mobiilseadmed, auto-audio ja fotograafia.
Kodustele audio-video toodetele spetsialiseerumise tõttu jätsime tähelepanu alt välja video- ja fotokaamerad, mobiiltelefonid jms, ning edastame kokkuvõtte auhinnavõitjatest stereo- ja kodukino vallas.
Nagu ValiHeli puhul juba tavaks, on enamus auhinnavõitjatest meie kaudu kiiresti, mugavalt ning väga hea hinnaga soetatavad. Valik tooteid on juba ka salongis kuulamiseks-vaatamiseks väljas ning mõned on veel teel siiapoole.

Parimad põrandakõlarid – Paradigm Founder 120H

Paradigm Founder 120H hübriidsete põrandakõlarite 8,5 tollise elemendi ja 1000W võimendusega bassisektsioon on erinevalt tavalistest põrandakõlaritest aktiivne. Sellise hübriidtehnoloogia suureks eeliseks on iseäranis täpne ja puhas bassiesitus, kuna kõlaritesse sisseehitatud ja spetsiaalselt häälestatud bassivõimendus vähendab sinu helivõimendi madalsagedustele kulutatavat energiat ning võimaldab sellel täiuslikumat keskmiste ja kõrgete sageduste esitamist. Lisaks on selles auhinnatud põrandakõlaripaaris kasutatud rohkelt uuenduslike tehnoloogiaid, mis kõik kokku teevad sellest oma hinnaklassi ühe parima toote ja tõestavad ühtlasi, et ajaga kaasas käivad ning meie kuulamiskeskkonna muutumist (minimalistlikud interjöörid ja lagedad pinnad) jälgivad lahendused ei ole mitte ainult jätkusuutlikud, vaid lausa hädavajalikud.

Paradigm Founder 120H hübriidsed põrandakõlarid on mõeldud moodsale ja tõeliselt audiofiilsele kõrvale!

Toodet saad tellida ning selle kohta lisainfot lugeda ValiHeli veebipoest

Parimad juhtmevabad põrandakõlarid – KEF LS60 Wireless

LS60 Wireless on KEF’i 60. eksisteerimisaasta juubelimudel, mis annab edasi KEF-i tulevikunägemuse ülitäpsest helist ja tippkvaliteediga kõlariehitusest ning nagu auhinnast järeldada – pole sellega mööda pandud. Kõik-ühes kõlarisüsteem võimaldab sul voogesitada muusikat, mistahes allikast ja ühendada see ükskõik, millise koduse heliseadmega, millel on olemas heliväljund. Ikooniline õhuke disain on kuulsa disaineri Michael Youngi ja KEF-i tootedisaini meeskonna koostöö. HiFi kõlarite tuleviku suunamudija KEF teab, mida teeb.

Toodet saad tellida ning selle kohta lisainfot lugeda ValiHeli veebipoest.

Parimad juhtmevabad seinakõlarid – System Audio Legend 7.2 Silverback

Skandinaavia tootja System Audio Legend 7.2 Silverback juhtmevabad aktiivsed seinakõlarid on mõeldud kasutamiseks riiulil, seinal või laes. Elegantne SA legend 7.2 silverback pakub suurepärast heli nii kodukino- kui tavalise muusikasüsteemi tarvis. Kui siiani on seinakõlarite abil esitatava heli kvaliteedi osas olnud kahtlusi, siis Silverback tehnoloogiaga on tõeliselt kvaliteetsed muusikaelamused saanud reaalsuseks.

Igas kõlaris on kolm digitaalset võimendit koguvõimsusega 225 vatti. Igal võimendil on oma jõuallikas, mis on loodud just selle kõlari heli optimeerimiseks. SA legend Silverback on mõeldud töötama spetsiaalselt seintel kehtivaid akustilisi tingimusi arvestades ja kasutab ära akustika seaduspärasusi, tänu millele ei kandu helilained seintele edasi. Elegantne disain võimaldab neid valjuhääldeid paigutada kohtadesse, kuhu tavalised kõlarid ei näi sobivat ning leiab seeläbi tõenäoliselt tee ka kodudesse, kus pole nii suurepäraseid helielamusi varem nautida saadud. Sisseehitatud digitaalne signaaliprotsessor (DSP) taasloob ka sügavaimad ja kaugeimad helid, võimaldades meil kogeda muusikat kogu esituse ulatuses isegi madala helitugevusega kuulates. Traditsioonilise kõlaritehnoloogiaga pole selle saavutamine seni võimalik olnud. See on auhindaväärt läbimurre, mille eest saame tänada Silverback tehnoloogia disainereid.

Kui soovid kõlareid tellida, võta meiega ühendust – ValiHeli kontaktid leiad SIIT.

Lisainfot kõlaritest saad lugeda SIIT

Parim muusikakeskus – Sonus Faber Omnia

Sonus Faber Omnia on Itaalia tootja nutikas juhtmevaba Wi-Fi kõlar, mis ühendab endas väga elegantse ja modernse disaini ning koduse Hi-Fi tehnoloogia viimase sõna. Seade on loodud selliselt, et see sobiks kaunistama iga muusikasõbra kodu, samas ka nii, et seda oleks võimalikult käepärane ning lihtne erinevatesse kooslustesse integreerida. Tahad – striimi, ühenda vinüülplaadimängija, cd-mängija või telekas – kõik on võimalik. Ja loomulikult, mis kõige olulisem – Sonus Faber Omnia kõla on rikkalik, puhas ja enesekindel ning lausa naelutab kuulama. Nautimiseks loodud.

Toodet saad tellida ning selle kohta lisainfot lugeda ValiHeli veebipoest

 

Parim HI-END stereosüsteem – Moon Voice 22 riiulikõlarid ja Moon Ace striimiv võimendi

Moon Ace All-in-One Music Player on lihtsalt käsitletav kõik-ühes-muusikasüsteem. Rohkete ühenduste, äärmiselt kvaliteetse heli ja kompaktse ning moodsa välimusega Moon Ace rahuldab ka kõige nõudlikuma kuulaja vajadused. Seadme külge saab ühendada nii vinüülimängija, digitaalsed heliallikad kui ka kaasaskantava meediamängija. Kodukinosüsteemi ühendamine on tehtud mugavaks läbi “pass through” funktsiooni, tänu millele on võimalik jätkata seadmete juhtimist kodukino enda juhtpuldist. Sisseehitatud striimer võimaldab sul kuulata oma helisüsteemist mistahes muusikat kogu maailmast ja juhtimine käib seejuures lihtsalt – läbi nutiseadmes asuva MiND rakenduse. Erilise sünergia saavutab see striimiv võimendi Mooni enda Voice 22 kõlaritega, kuid loomulikult tuleb ta toime ka laia valiku teiste brändide kõlaritega, mis annab võimaluse imelisteks uuteks ja unikaalseteks avastusteks.

Toodet saad tellida ning selle kohta lisainfot lugeda ValiHeli veebipoest

Moon Voice 22 riiulikõlarite ehituses on kasutatud unikaalseid ja uuenduslike lahendusi, mis annavad uskumatult puhta ning mõjuva esituse. Elegantne disain, suurepärane helipilt ja kestvad ning kvaliteetsed materjalid – Moon Voice 22 kõlaripaar on valmistatud tõelistele heligurmaanidele.

Mais toimunud Müncheni Hi-Fi messil oli kõnealune stereosüsteem üks muljetavaldavamaid – minimalistlik välimus ja ootamatult suur ning rikkalik heli äratasid tähelepanu!

Toodet saad tellida ning selle kohta lisainfot lugeda ValiHeli veebipoest

Parima hinna-kvaliteedi suhtega juhtmevabad kõlarid – SVS Prime Wireless Pro Powered Speakers

Ameerika kaubamärk SVS on ühendanud oma uue SVS Prime Wireless Pro Powered kõlaripaari loomisel aktiivse kõlarite disainieelised, voogedastusvõimalused ja taskukohase hinna. Neid kaheribalisi aktiivkõlaried võimendavad sisseehitatud 2 x100 W helivõimendused. Hoolimata riiulikõlari staatusest suudab see paar tekitada võimsa ja ruumi täitva heli, mida kindlasti nii kompaktsete mõõtude juures oodata ei oskaks. Eraldi subwoofri väljund pakub võimalust ka süsteemi edaspidi täiendada bassikõlari näol. Prime Wireless Pro Powered aktiivkõlareid on võimalik veel ka integreerida suure eraldusvõimega DTS Play-Fi platvormiga, mis avab täiendava heliallikate maailma.

SVS ei ole nende kõlarite loomisel hoidnud tagasi isegi füüsiliste sisendite pealt – olemas nii digitaalne optiline, analoog kui ka ülioluline HDMI ARC sisend. SVS Prime Wireless Pro Powered on mitmekülgsed, paindlikud ja hea kõlaga aktiivkõlarid, mis ei tühjenda su rahakotti ja pakuvad oma hinnaklassis parimat meelelahutust.

Kui soovid kõlareid tellida, võta meiega ühendust – ValiHeli kontaktid leiad SIIT.

Lisainfot kõlaritest saad lugeda SIIT

 

Parim striimiv helivõimendi – Roksan Attessa

Roksani disainerite poolt loodud võimas Attessa integreeritud võimendi paneb su kõlarite esituse tõeliselt särama. Lihtne ja intuitiivselt kontrollitav võimendi lubab valida sisendit, muuta helinivood või otsida oma lemmik netiraadio jaama pelgalt ühe randmeliigutusega. Rohkete sisenditega Attessa külge saab ühendada mistahes heliallika, olgu see siis vinüülplaadimängija, TV või nutiseade. Tänu MaestroUnite rakendusele on võimendi ülesseadmine, kohandamine ja sellele uuenduste tegemine (üle WiFi!) äärmiselt lihtne ning murevaba tegevus. Värskelt auhinnatud Roksan Attessa Streaming Amplifier on kõrgtehnoloogiline striimiv helivõimendi, mis tuli kasutusmugavusega helisõbrale palju lähemale ja toimetab lihtsalt ning arusaadavalt. Loodud just selleks, et hea heli nautimine oleks alati mugav ja helile keskendunult elamusterohke.

Toodet saad tellida ning selle kohta lisainfot lugeda ValiHeli veebipoest

Parim nutikas helivõimendi – Marantz Model 40n

Marantz on kaubamärk, mis ilmselt helihuvilistele tutvustamist ei vaja. Nende uus Marantz Model 40n on digitaalse südame, kuid analoog-hingega integreeritud võimendi, millel on nii striimimise võimekus kui ka HDMI-sisend TV-heli jaoks. Mudel 40n avab tee nii sinu lemmikutele voogedastusplatvormidele (Spotify, Apple Music, Pandora, Tidal jpt) kui ka sinu enda muusikafailide kogu juurde – AirPlay, Bluetoothi ​​või HEOS® kaudu. Lisaks on võimalik läbi sisseehitatud HDMI ARC-liidese (Audio Return Channel) nautida otse telerist või sellega ühendatud seadmetest tulevat heli rikkalikus ja soojas Marantzi värvingus. Ja loomulikult ei ole mitte vähem oluline ka see, et Model 40n näeb väga elegantne välja ja lihtne kasutada – ühenda vaid kõlarid ning kuulamine võib alata!

Toodet saad tellida ning selle kohta lisainfot lugeda ValiHeli veebipoest.

Parima hinna-kvaliteedi suhtega stereosüsteem – integreeritud võimendi Denon PMA 900HNE ja CD-mängija DCD-900HNE

Denon’s PMA-900HNE striimiv helivõimendi koos Denon DCD-900NE CD-mängijaga on ideaalseks valikuks muusikasõbrale, kes soovib saada oma raha eest maksimaalset võimalusi, korralikku ehituskvaliteeti ja mis kõige tähtsam – suurepärast puhast heli.

Denon PMA-900HNE-ga võid striimida, ühendada oma TV, nutiseadmed või vinüülplaadimängija – kõik on võimalik! Lisaks on sel seadmel olemas Bluetooth-ühendus ja kõrvaklapiväljund ning loomulikult jätkub sellel võimendil piisavalt rammu, et tulla toime väga laia valiku kõlaritega.

Toodet saad tellida ning selle kohta lisainfot lugeda ValiHeli veebipoest.

DCD-900NE CD-mängija loeb CD-plaate täpselt ja mängib muusika maha just nii, nagu artist selle stuudios salvestanud on. Eraldatud vooluring, korralikud koostekomponendid ja kvaliteetne DAC-sektsioon tagavad oma hinnaklassi ühe parimate omadustega mängija. Kui pead oma CD-kogust lugu ja tahad plaate kuulata tõeliselt hea seadmega, aga ei soovi samas kulutada kogu oma raha vaid CD-mängija peale, siis on Denon DCD-900NE just sulle!

Toodet saad tellida ning selle kohta lisainfot lugeda ValiHeli veebipoest.

Parim stereosüsteem – integreeritud võimendi Rotel RA-6000 ja DAC/CD-mängija DT-6000

Jaapani kaubamärgi Rotel kuuekümnenda aastapäeva tähistamiseks käivitatud Diamond Series komplektis on integreeritud võimendi koos CD-mängija/DAC-iga. Esimene neist, Rotel RA-6000, sisaldab tippmudeli Michi tehnoloogiat ja pakub põnevat segu jõulisest ning selgest helist.

Toodet saad tellida ning selle kohta lisainfot lugeda ValiHeli veebipoest.

Rotel DT-6000 pakub mitte ainult täiustatud CD-de taasesitust, vaid toimib ka väga kvaliteetse DAC-na, millel on fantastiline 384 kHz/32-bitine resolutsioon ning mida saab suurepäraselt kasutada koos teiste digitaalsete heliallikatega. Roteli Diamond Series duo pakub rohkem jõudlust, puhast, detailset ja dünaamilist heli kui ükski teine konkurent ning teeb sellest komplektist tõeliselt auhinda väärt muusikasüsteemi, mis erutab ja rõõmustab iga kuulajat.

Toodet saad tellida ning selle kohta lisainfot lugeda ValiHeli veebipoest.

Parim kõrvaklappidele mõeldud helisüsteem – EarMen CH-Amp kõrvaklapivõimendi, Tradutto DAC ja Staccato striimer

Kui sulle meeldib kuulata oma lemmikhelisid voogedastuse kaudu läbi kõrvaklappide, siis ole nüüd valvel! EarMen on tulnud sinu jaoks turule terve virna seadmetega, millel igaühel on oma kindel funktsioon ja mis kokku ühendatuna annavad tulemuse, millele on vastast raske leida. EarMen Ch-Amp kõrvaklapivõimendi, Tradutto DAC ja Staccato striimer on juba eraldi väga audiofiilsed, detailideni läbimõeldud ning suurepärase ehituskvaliteediga seadmed. Koos mängides toob aga nende sünergia sinu kõrvaklappidest parima esile ja võib liialdamata öelda, et selle süsteemiga hakkad sa oma muusikakogu täiesti uues valguses üle kuulama. Süsteemi iseloomustab iga seadme spetsialiseerumine oma funktsioonile, suur võimsus, kõrge eraldusvõime, olematu taustamüra, korralikult töötav nutirakendus ja laitmatu koostöö.

Kui soovid EarMen tooteid tellida, võta meiega ühendust – ValiHeli kontaktid leiad SIIT.

EarMen koduleht on leitav SIIT.

Parim vinüülplaadimängija komplekt – Pro-Ject X2 B vinüülplaadimängija ja Phono Box S3 B vinüülplaadimängija eelvõimendi

KA vinüülihuvilised, kes soovivad oma hobi uuele tasemele viia, ei pea rohkem otsima  Pro-Ject X2 B on usaldusväärse ja armastatud mudeli Pro-Ject X2 uus täiustatud versioon, mis on varustatud suurepärase Ortofon Quintet Red MC helipea, süsinik-alumiiniumist helikäpaga, massiivse akrüülist plaaditaldriku ja jäiga ning raske korpusega, mis on saadaval neljas uhkes viimistluses. Tulemuseks ühtlane ja resonantsivaba taasesitus ning fantastilliselt detailne heli.

Toodet saad tellida ning selle kohta lisainfot lugeda ValiHeli veebipoest.

Pro-Jecti Phono Box S3 B  vinüülplaadimängija eelvõim on aga X2 B jaoks ideaalne partner. See kompaktne, märkamatu, kuid mitmekülgne seade võimaldab säilitada X2 B tasakaalustatud ühenduse eelised, alates helipeast kuni võimendini ja kõlab ei rohkem ega vähem kui lihtsalt suurepäraselt.

Toodet saad tellida ning selle kohta lisainfot lugeda ValiHeli veebipoest.

Parim vinüülplaadimängija – Thorens TD 1500

Juba 1965. aastal tuli turule Thorens TD 150 – kompaktne plaadimängija, mis käivitas tehnilise revolutsiooni plaadimängijate tootmises. Just selle mängija sees kasutati esmakordselt masstootmises vedrustusega aluskasti. Põhimõte osutus väga edukaks ja leidis aastate jooksul palju jäljendajaid. Sarnaselt kuulsale eelkäijale on ka uuel, käsitsi juhitaval Thorens TD 1500-l aluskast, mis eraldab koonilise vedru abil plaaditaldriku ja helikäpa aluse mootorist ning raamist. Erinevalt TD 150-st saab neid vedrusid reguleerida ülalt, läbi vastavate avade, mis muudab reguleerimise palju lihtsamaks ning täpsemaks. Alalisvoolumootori kiirust jälgitakse elektrooniliselt inkrementaalkoodriga ja kõrvalekaldeid korrigeeritakse automaatselt. See võimaldab ka väga häid sageduse ebalineaarsuse näitajaid. Omas hinnaklassis on tõeliselt unikaalseks müügiargumendiks TD 1500-l XLR balansseeritud väljundite olemasolu, mis annab võimaluse kasutada tulemuslikult ka MC-tüüpi helipead. Loomulikult on olemas ka tavapärane RCA-pistikute paar.

Uus TP 150 helikäpp on sarnane TP 124-ga, mida kasutatakse uuel Thorensi mudelil TD 124 DD. Boonusena on standardvarustusena kaasas kvaliteetne ja eelnevalt paigaldatud Ortofoni helipea 2M Bronze, mis on osutunud Thorens TD-le täiuslikuks helipea valikuks.

Toodet saad tellida ning selle kohta lisainfot lugeda ValiHeli veebipoest.

Parima hinna-kvaliteedi suhtega vinüülplaadimängija – Argon Audio TT-4

Argon Audio TT-4 on plaadimängija tõsistele analoogheli entusiastidele. See mudel ühendab endas väga hea heli- ja ehituskvaliteedi ning stiilse retrohõngulise disaini, mis peaks igasse helisüsteemi lisatuna elevust tekitama. Parima võimaliku helikvaliteedi tagamiseks on TT-4 ehitatud robustselt ja vastupidavalt. Tugev sokkel ja raske plaaditaldrik tagavad plaadikeerutamiseks stabiilse aluse. Süsinikkiust helikäpp on täiustatud ATS tehnoloogiaga, mis vähendab oluliselt resonantsi ja võimaldab esitada oma hinnaklassis harva kohatavalt puhast ning täpset heli. Eelnevalt paigaldatud legendaarne Ortofon 2M Red helipea lisab rafineeritust ja mänguilu. Lisaks on mängijal sisseehitatud fonoeelvõimendi, mis tähendab tähendab, et saad TT-4 kasutada, mis tahes võimendi või aktiivkõlaritega, kus aga soovid.

Toodet saad tellida ning selle kohta lisainfot lugeda ValiHeli veebipoest.

Parim analoog-digitaalkonverter (DAC) – Musical Fidelity M6x DAC

Musical Fidelity on olnud üks DAC (digitaal-analoog konverter) seadmete pioneere ja nende uus mudel Musical Fidelity M6x DAC kätkeb endas kogu sellealast kogemust. Hoolimata tagasihoidlikust välimusest toimub seadme alumiiniumkaane all märkimisväärselt palju. M6x on senistest seadmetest täpsem ja kiirem tänu sisseehitatud kellale ning suurepärastele ja kiiretele kiipidele. Resolutsiooniks isegi kuni 768kHz/32-bit või DSD512, mis tähendab hingematvalt puhast, kaunist ja detailset helipilti, mida täiendavad lausa kaheksa erinevat filtrit – helivärvinguid igale maitsele. Digitaalsed sisendid, mille hulka kuuluvad näiteks USB-B ja AES/EBU, sobivad enamuse digitaalsete heliallikatega. Lisaks on M6x DACi sisseehitatud hea dünaamilise ulatusega korralik kõrvaklapivõimendi, mis annab sulle ühe tugeva argumendi juurde, et see DAC oma helisüsteemiga liita.

Tulevik on juba kohal – Musical Fidelity M6x Dac toob sinu kuulamiselamustesse enneolematu selguse!

Toodet saad tellida ning selle kohta lisainfot lugeda ValiHeli veebipoest.

Parim kõlariteseeria – Perlisten S Series

Perlisteni  debüüdiks olevas S-seerias on viis erinevat tipptasemel kõlarimudelit, mille laitmatu helikvaliteedi võtmeks on eritellimusel valmistatud Directivity Pattern Control (DPC) tehnoloogia, berüllium tviiter ja süsinikukihiga kesksageduselemendid – kõik täppiskonstrueeritud selleks, et heli oleks täpsem ja selle hajumine vajaliku kontrolli all. Perlisteni kõlarimudelid võimaldavad erakordset detailsust ja nüansse nii filmide heliriba kui muusika tarvis. Lisa sellele jõuline ja täpne bassiesitus, lopsakas välimus ning tasemel  koostekvaliteet. Tõeline võitja!

Kui soovid Perlisteni kõlareid tellida, võta meiega ühendust – ValiHeli kontaktid leiad SIIT.

Lisainfot kõlarite kohta saab lugeda Perlisteni kodulehelt.

Parim striimer – Primare NP5 Prisma MK2

NP5 Prisma MK2 on Rootsi lõunaosas tegutseva Hi-Fi kaubamärgi “Primare” uus auhinnatud striimer, mis toob sinuni voogedastuse ja multiruum tehnoloogia viimased saavutused. Lisaks ka täieliku töökindluse ning lihtsa juhitavuse. Pealtnäha tagasihoidliku välimusega striimer kätkeb endas kõiki võimalusi, mis ühel moodsal voogesitajal olema peab. Muu hulgas näiteks sisseehitatud Spotify Connect, Roon Ready,  Airplay ja Chromecast tugi, toimiv nutirakendus seadistamiseks jpm.  NP5 Prisma MK” on parim ja praktiliseim valik, kuidas oma helisüsteem kerge vaevaga modernseks muuta.

Toodet saad tellida ning selle kohta lisainfot lugeda ValiHeli veebipoest.

Parim kõrvaklapivõimendi – Ferrum Audio Oor

Pärast EISA auhinnatud Hypsose programmeeritavat toiteplokki keskendus Ferrum Audio kõrvaklapivõimendi loomisele ja nagu näha (või kuulda) on ka see missioon 100% õnnestunud. Ferrum Audio OOR (hollandi keeles “kõrv”) pakub sügavat ja laia helipilti ning sellel on piisavalt võimsust, et saada hakkama isegi kõige raskemini võimendatavate tipptasemel kõrvaklappidega – olenemata sellest, kas kasutad tasakaalustatud või tasakaalustamata mudelit, suudab Oor kõigele elu sisse puhuda. Lisaks suurepärasele jõudlusele on Oor ka kompaktselt ja kaunilt disainitud ning mahub sinna, kuhu vaja, ka koos Hypsose toiteallikaga. Tänu nii tasakaalustatud kui tasakaalustamata väljundite olemasolule sobib selle võimendi jaoks absoluutselt iga kuulamisstsenaarium.

Kui soovid Ferrum Audio tooteid tellida, võta meiega ühendust – ValiHeli kontaktid leiad SIIT.

Lisainfot leiab Ferrum Audio kodulehelt.


Parimad HI-END kõrvaklapid – Meze Audio Elite

Meze Elite avatud tüüpi kõrvaklapid on tõsiseks maiuspalaks kogenud audiogurmaanidele. Nende kõrvaklappide juures on kasutatud varasemalt ülimenuka ja hinnatud mudeli Empyrean põnevat disaini. Lisaks täiustati neid paljukiidetud Rinaro Isodynamics kuularielementidega, millel on erakordselt madal moonutusnäitaja ja mis võimaldavad esitada väga laia sagedusvahemikku. Need äärmiselt õhukesed, kerged, kahe mähisega elemendid on tasapinnalise magnettehnoloogia edasiarendus, mis tagavad kütkestava bassitulemuse ja elutruu helipildi. Erinevalt paljudest teistest tippklassi mudelitest on Meze Elite kõrvaklappe kerge võimendada. See muudab võimendi valiku palju lihtsamaks. Loomulikult on Meze Elite klappidel suurepärane koostekvaliteet (sealhulgas vastupidav alumiiniumist kandekott) ja nende disainimisel on keskendutud ka kandmismugavusele. Selle toote disain ON õnnestunud suurepäraselt – kui oled need kõrvaklapid endale pähe pannud, ei taha sa neid enam niipea ära võtta…

Toodet saad tellida ning selle kohta lisainfot lugeda ValiHeli veebipoest.

Parimad juhtmevabad kõrvaklapid – Sony WH-1000XM5

Sony on oma suurepäraseid juhtmevabasid kõrvaklappe taaskord veelgi paremaks lihvinud ja konkurentide kõrvalt sammukese ettepoole astunud. Uued Sony WH-1000XM5 klapid on tänu paremale aktiivsele mürasummutusele ja värskendatud karkassile mugavad, kerged ja väga praktilised. 30 mm kuularielemendid pakuvad rafineeritud, ülemistes registrites äärmiselt detailiderikast heli. Koodekipõhiselt saate valida LDAC, AAC ja SBC vahel. Neli mikrofoni tagavad teravad häälkõned, samal ajal kui nutikas tehnoloogia tuvastab ja vähendab välismüra – kasutatavad ka kõige mürarikkamates keskkondades. Sony nutitelefonirakendus pakub lisaks laia valikut funktsioone ja seadistusvõimalusi, muutes WH-1000XM5 heas mõttes igapäevaseks tööhobuseks, millele võib kindel olla.

Kui soovid Sony kõrvaklappe tellida, võta meiega ühendust – ValiHeli kontaktid leiad SIIT.

NB! Klapid on meil ka salongis kuulamiseks väljas.

Lisainfot kõrvaklappide kohta leiab Sony kodulehelt.

Parim juhtmevaba kõlar – JBL Flip 6

Kuuenda põlvkonna JBL’s Flip hõlma all peidab end arvukalt täiustusi, muutes selle kõigi aegade ühe populaarseima Bluetoothi ​​kõlari õnnestunud uuenduseks. Flip 5-le sarnaselt on ka JBL Flip 6 kõlaril kaks kõlarielementi – madal-/kesksageduselement ja uuendatud tviiter. Lisaks silikoonkummist turvatoed ja kaks bassiivset radiaatorit sügavama bassi jaoks.  Koguvõimsuseks on üllatavad 30W ja selle 4800 mAh aku tagab kuni 12 tundi muusika kuulamist. Bluetoothi ​​spetsifikatsioon on uuendatud versioonile 5.1 ja vee-/tolmukaitse vastab IP67 standardile. Lisa siia juurde veel JBL-i praktiline rakendus seadete üle ja saategi kokku parima hinna-kvaliteedi suhtega Bluetooth-kõlari.

Kui soovid JBL tooteid tellida, võta meiega ühendust – ValiHeli kontaktid leiad SIIT.

 

Parim kaasaskantav DAC – iFi Audio xDSD Gryphon

iFi Audio xDSD Gryphon on premium klassi HD DAC ja võimas balansseeritud kõrvaklapivõimendi üheskoos, mille kohta võib öelda, et omas klassis on tegemist tõelise metslasega! Kaasaskantavate DAC / kõrvaklapivõimendite probleemiks kipub olema see, et nad on orienteeritud kas väga heale digitaalsele või analoogosale, kuid mitte mõlemale. xDSD Gryphon on sellest erinev. Just nagu müütilisel nimekaimul, on ka ifi xDSD Gryphonil kaks tõelist elajat ühes kestas. Nende elajate taltsutamiseks on muidugi vaja ka häid kõrvaklappe. Samas jätab Gryphon klappide valikul sulle üsna vabad käed, sest selle seadme abil saad absoluutselt igast kõrvaklapist kõige mahlasema saundi välja pigistada. Lisa eelnevale ülimalt vastupidav ehituskvaliteet ja äärmine kompaktsus – saad tippklassi seadme, millest paremat on selle hinnaklassi juures võimatu leida.

Toodet saad tellida ning selle kohta lisainfot lugeda ValiHeli veebipoest

Parim helivõimendi – Primare A35.8

Ja veel üks auhind tootjale, kellest on juba eelpool juttu olnud! A35.8 on Rootsi tootja Primare kõige võimsam ja võimalusterohkem mitmekanaliline (multi-channel) lõppvõimendi. See on disainitud kasutamiseks spetsiaalselt kõrgetasemelistes ja paljude kanalitega Hi-Fi- või kodukinosüsteemides, mille puhul on vajalik suur jõudlus ning paindlikkus süsteemide ehitamisel. Nii võib Primare A35.8 võimendit kasutada surround kodukino-, LCR-tüüpi kodukino ja Bi-amp stereosüsteemide ehitamiseks. Suureks eeliseks stereosüsteemides kasutamisel on võimalus kanaleid nö mono-sillata. Kokku sillatud kanalipaarid pakuvad uskumatut jõulist esitust ja helikvaliteeti ning saavad hakkama ka kõige nõudlikuma kõlaripaariga (bi-amp stereosüsteemid). A35.8 kompaktse, minimalistliku välimuse taga on peidus tõeliselt futuristlik ja innovatiivne helivõimendi, mille jõudlus ja helikvaliteet ei jäta külmaks ühtki helientusiasti!

Kui soovid Primare tooteid tellida, võta meiega ühendust – ValiHeli kontaktid leiad SIIT.

Lisainfot Primare A35.8 kohta leiab SIIT

 

Selline oli tänavune EISA valik. Loodame, et leidsid sellest postitusest uut ja huvitavat. Ja kui midagi loetust huvitama hakkas, siis võta julgelt meiega ühendust – ValiHeli  kaudu saad kõiki neid tooteid endale soetada vähese vaeva ning hea hinnaga.