EISA Hi-Fi auhinnad 2023-2024

KEF LSX II - EISA parimad aktiivsed riiulikõlarid 2023-2024

Tänavu on juba 41. kord, kui EISA (Expert Imaging and Sound Association – ehk 29s eri riigis ilmuvat 61 erialast ajakirja ja neis kirjutavaid ajakirjanikke ühendav organisatsioon) kuulutab välja aasta silmapaistvaimad tooted kuues eri kategoorias: Hi-Fi, kodukino audio, kodukino video, mobiilseadmed, auto-audio ja fotograafia.
Kodustele audio-video toodetele spetsialiseerumise tõttu jätsime tähelepanu alt välja video- ja fotokaamerad, mobiiltelefonid jms, ning edastame kokkuvõtte auhinnavõitjatest stereo- ja kodukino vallas.
Nagu ValiHeli puhul juba tavaks, on enamus auhinnavõitjatest meie kaudu kiiresti, mugavalt ning väga hea hinnaga soetatavad. Valik tooteid on juba ka salongis kuulamiseks-vaatamiseks väljas ning mõned on veel teel siiapoole.

Parimad riiulikõlarid – MoFi SourcePoint 8

Kuigi MoFi Electronics on kõlarite turul suhteliselt uus ja vähemtuntud tegija, siis nende SourcePoint 8 kõlaripaar annab tunnistust juba suurest helialasest kogemusest ning tehnilisest vilumusest.  Äärmiselt läbimõeldud ja modernne disain täidab nii tehnilist eesmärki, kuid pakub vaieldamatult ka silmailu. Andrew Jonesi uuenduslik koaksiaalelemendi tehnoloogia lööb aga pakutava heli poolest suisa pahviks. Selle kõlari heli on enesekindel ja kaasahaarav. Hoolimata kõlari mõõtmetest täidab see paar veatult esitatud muusikaga ka keskmise suurusega või veel suuremad ruumid.

Koos korraliku ja sobiva helivõimendiga saad sa MoFi SourcePoint 8 näol oma koju 8-tolliste kesk-/madalsageduselementidega kõlarisüsteemi, millele on midagi konkureerivat keeruline kõrvale leida, seda nii heliliselt kui ka tehnoloogiliselt.  Stiilne ja uuenduslik!

Küsi lisainfot või pakkumist!  Meie kontaktandmed leiad siit: pood.valiheli.ee/kontakt

Parimad põrandakõlarid – Bowers & Wilkins 703 S3

 Muljetavaldav bassi, detailsete kõrgemate sageduste ja erakordselt loomuliku helipildiga Bowers & Wilkins 703 S3 põrandakõlarid annavad tunnistust  vaimustavast inseneritööst ja suurtest teadmistest. Kolmanda põlvkonna seeria on jõudnud tasemele, mis hakkab oma jõudluse ja võimete poolest jõudma juba oluliselt kõrgema hinnaklassi seeriate ligi. 703 S3 on sihvakas, eraldatud kõrgsagedussektsiooni, 165 mm Aerofoil bassielemendi ja 150 mm kesksageduselemendiga stereo-/kodukinokõlar, mis annab igale kuulamissessioonile eraldi elamusväärtuse. Kaasahaarav, emotsioonidest laetud esitus teeb – tänu suhteliselt taskukohase hinnale – tõeliselt high-end klassi heli kättesaadavaks varasemast palju suuremale hulgale helientusiastidele. Klassikalisele mustale ja valgele viimistlusele on nüüd lisandunud vapustavalt kaunis ning luksuslik moka.

Toodet saad tellida ning selle kohta lisainfot lugeda ValiHeli veebipoest.

Parimad põrandakõlarid premium klassis – Perlisten R7t

Kuigi tegemist on Perlisteni lipulaeva S7t juuniormudeliga jagab Perlisten R7t põrandakõlar suures osas oma kõrge sugulase DNA-d, seda nii disaini kui ka inseneeria osas. Kõige keskmes on ettevõtte poolt patenteeritud DPC (Directivity Pattern Control) kõlarielementide tehnoloogia. Viie elemendiga omapärane konfiguratsioon (tviiter asub keskel) võimaldab taasesitada rikkalikku, ruumilist ja täidlast heli ning pakub väga suurt detailirohkust ja võimsust. Nende põrandakõlarite sügavad bassid, lai helilava ja suurejooneline esitus ei jäta enam külmaks ka kõige paadunumaid audiofiile.

Küsi lisainfot või pakkumist!  Meie kontaktandmed leiad siit: pood.valiheli.ee/kontakt

Parimad high-end kõlarid – Wilson Audio Alexia V

Alexia V demonstreerib Wilson Audio’le iseloomulikku lähenemist high-end kõlarite loomisel. Konkreetse mudeli jaoks spetsiaalselt kohandatud kõlarielemendid, eritellimusel valmistatud kõlarikastid, lisa peenhäälestus võimalused ja luksuslikud viimistlusvalikud on alati osa nende kõlarite valmistamise protsessist. Kolmetasandilise ja V-kujulise Alexia V alumine sektsioon sisaldab endas 200mm ja 255mm madalsageduselementi, mida täiendavad selle kohal eraldi korpustes asuvad asuvad kesk- ja kõrgsagedussektsioonid. Kõik tasandid on omavahel reguleeritavad täpse ajalise joondamise jaoks, mistõttu on seda kõlaripaari võimalik kasutada väga erinevates ruumides. Heli on mastaapne, erakordselt detailne ja täiesti vaba kõlari enda poolt tekitatud resonantsidest. Ei rohkem ega vähem kui lihtsalt ÜLEV!

Küsi lisainfot või pakkumist!  Meie kontaktandmed leiad siit: pood.valiheli.ee/kontakt

Parimad juhtmevabad riiulikõlarid – KEF LSX II

EISA poolt värskelt auhinnatud KEF LSX-kõlarite teise põlvkonna mudel KEF LSX II on saanud täiustusi peamiselt läbi funktsionaalsuse ja haldamise läbi. Lisandusid USB-C ja HDMI ARC ning uus ja suurepärane nutirakendus, mis töötab täpselt nii nagu peab. Seda saab kasutada nii voogedastusteenuste navigeerimiseks, heliallikate vahetamiseks kui ka põhjalike ekvalaiseri sätete kasutamiseks.  Mõõtmete kohta väga võimsa, kuid loomuliku helipildiga LSX II sisaldab KEF-i enda Uni-Q kõlarielementi, mille erinevaid sektsioone juhivad kolm eraldi D-klassi helivõimendit. Vapustav heli, töökindel ja mugav haldamine ning pilkupüüdev disain ja värvitoonid annavad kokku väga eeskujuliku muusikasüsteemi, millega peaks iga konkurent oma uute toodete loomisel arvestama.

Toodet saad tellida ning selle kohta lisainfot lugeda ValiHeli veebipoest.

Aasta parimad juhtmevabad seinakõlarid – System Audio Silverback 1

System Audio Silverback 1s on hea tõestus selle kohta, et suur ja täidlane heli ei nõua alati suuri põrandakõlareid, vaid selle võib saavutada ka seinakõlareid kasutades. System Audio kaheribalistel seinakõlaritel on pehmed siidkupliga tviiterid ja 133mm kesk-/madalsageduselemendid. Kõlarikasti esikülje pindala on aga vaid veidi suurem kui A4 lehekülg. Selline enneolematu kompaktsuse ja jõudluse suhe teeb need ideaalseks valikuks väiksematesse elutubadesse või väga diskreetse disainikeelega ruumidesse. Tegemist on aktiivkõlaritega, millel olemas DSP ja ühilduvus läbi juhtmevaba WiSA-toe ja System Audio enda Stero Hub-ga.  Suur heli üha väiksemas ümbrises – kellele see ei meeldiks?

Küsi lisainfot või pakkumist!  Meie kontaktandmed leiad siit: pood.valiheli.ee/kontakt

Parimad aktiivsed põrandakõlarid – Dynaudio Focus 50

Kolmeribaliste Dynaudio Focus 50 aktiivkõlarite suure dünaamika ja laia sagedusvahemikuga heli eest vastutavad sisseehitatud Pascali helivõimendid ja end juba varasemalt Confidence ja Contour seeriates tõestanud kõlarielemendid. Kõlaritevaheline ühendus toimib läbi WiSA. Lisaks on olemas Dirac Live ruumikorrektsioon, mitmesuguste striimingplatvormide tugi (k.a. Roon), analoog ja digitaalsisendid (muuhulgas HDMI ARC).

Focus 50 on pea täielik muusikasüsteem, nii heli kui võimaluste poolest – ühenda vaid toitekaabel ja asu nautima!

Küsi lisainfot või pakkumist!  Meie kontaktandmed leiad siit: pood.valiheli.ee/kontakt

Parimad kõrvaklapid – Meze Audio 109 Pro

Rumeenia tootja Meze on eelkõige tuntud oma luksuslike ja auhinnatud isodünaamiliste kõrvaklappide poolest. Nende avatud tüüpi ehituse ja 50mm dünaamiliste elementidega mudel 109 PRO näitab aga kuivõrd hästi suudab see tootja kohanduda juba niigi tiheda konkurentsi tingimustega ning tuua turule tipptasemel midagi senisest erinevamat. Meze 109 PRO on lihtsalt suurepärane kõrvaklapipaar, “kõigesööja” kõige paremas mõttes, mis tuleb toime absoluutselt iga muusikastiiliga. Kirsiks tordil on klappide välimus ja nende kandmismugavus, mis pretendeerivad high-end toodetega, nagu võrdne võrdsega. Nutikas akustiline disain, pähklitooni viimistlus, sihvakas kerge raam, isereguleeruv peapael ja veluurist kõrvapadjad tagavad absoluutse kuulamiskogemuse, mis ületab oma hinnaklassi seni mõeldamatult.

Toodet saad tellida ning selle kohta lisainfot lugeda ValiHeli veebipoest.

Parim striimer – IFi Audio NEO Stream

DACi ja striimerina toimides avaldab iFi Audio NEO Stream muljet juba oma mitmekülgsete funktsioonidega, kuid heliline jõudlus lisab veel vähemalt sama palju väärtust. NEO Stream tuleb toime resolutsioonidega kuni 768kHz PCM ja DSD512. Olenemata sellest, kas voogedastus toimub koduvõrgust, läbi integreeritud teenuse või on seade ühendatud sinu enda välise kõvakettaga. Äärmiselt käepärane ja lihtne haldamine, erinevate filtrite valik ja kompaktne ning futuristlik väljanägemine on muutnud NEO Streami muusikasõprade seas populaarseks. Konkurentide meelehärmiks on seade kasutatav nii horisontaalis kui vertikaalis ja selle ehituskvaliteet on parem kui see hinnaklass tavaliselt võimaldab. Tõeliselt tipptasemel seade tulihingelistele striimijatele!

Toodet saad tellida ning selle kohta lisainfot lugeda ValiHeli veebipoest.

Parim DAC – Ferrum Audio WANDLA

WANDLA DAC on Poola tootja Ferrum Audio jaoks heliseadmete turul järjekordseks “täistabamuseks”. See uuenduslik DAC / eelvõimendi edestab konkurente tänu ESS Sabre DAC kiibi, kohandatud DSP ja eritellimusel valminud analoog elektroonika kombinatsioonile. Muusika taasesitus on muljetavaldav olenemata žanrist – originaalitruult renderdatud, detailne. Lisaks on olemas hulgaliselt erinevaid filtreid + kaks eraldi Ferrum Audio jaoks Signalysti poolt loodud filtrit. Ja kui soovid Wandla jõudlust veelgi parandada lisa sellele samuti EISA poolt auhinnatud Hypsos toiteallikas ja sul on olemas oivaline komplekt tõeliseks heligurmaanluseks.

Küsi lisainfot või pakkumist!  Meie kontaktandmed leiad siit: pood.valiheli.ee/kontakt

Parim striimer – Volumio Rivo

Volumio tõi turule õhukese ja stiilse puhtakujulise striimeri Rivo, mis on mõeldud komplikatsioonideta digitaalse andmevoo söötmiseks sinu DAC-le või seda sisaldavale heliseadmele, kasutades partneriks Volumio enda tarkvara. Ja see on võitmatu kombinatsioon – voogedasta oma muusikakogu otse arvutist, väliselt kõvakettalt või erinevatelt voogedastusplatvormidelt.  Volumio tarkvara on iseäranis paindlik, võimaldades lisada pluginate kaudu erinevaid lisafunktsioone (näiteks DSP jms). Volumio võimaldab sul oma DAC-seadmest pigistada välja absoluutselt kõik hea, mis selles olemas on – lõpptulemusena võidab muusika!

Küsi lisainfot või pakkumist!  Meie kontaktandmed leiad siit: pood.valiheli.ee/kontakt

Parim high-end CD-mängija – Hegel Viking

Norra pea kultusliku brändi Hegel CD-mängija Viking on erakordne oma puristliku lähenemise poolest ja püüab anda sulle võimaluse oma CD-kogu kuulata maksimaalse kvaliteedi ning musikaalsusega. Selleks lõi Hegel selle mängija tarvis kvaliteetsete AKM-kiipide põhise DAC-i ja täielikult tasakaalustatud analoogväljundid, millest igaüks toitub eraldi toiteallikatest. Samal ajal toimib seadmes kasutatav patenteeritud SoundEngine tehnoloogia ka digitaalse moonutuse mahasurujana. Esteetiliselt Hegeli viimaste toodetega ühte sammu käiva Vikingi peamiseks eeliseks on aga kindlasti esmaklassiline heli – see on dünaamiline, kolmemõõtmeline ja allgallikale tõeliselt truu, mis muudab pikad kuulamisseansid absoluutseks naudinguks. Suurepärane ehituskvaliteet ja ülim kasutusmugavus ainult suurendavad selle CD-keerutaja atraktiivsust. Bravo, Hegel!

Küsi lisainfot või pakkumist!  Meie kontaktandmed leiad siit: pood.valiheli.ee/kontakt

Parim vinüülplaadimängija – Thorens TD 204

Thorens TD 204 on mõeldud üleminekumudeliks tootja alg- ja tipptaseme mudelite vahele ning pakub väga head hinna-kvaliteedi suhet neile, kes on otsustanud oma vinüülihobiga sammukese kaugemale astuda. See on küll endiselt nö kõik-ühes lahendus, kuid võimaldab läbi detailide vahetamise seadme jõudlust suurel määral tõsta. J-kujulise helikäpa, Audio-Technica MM-helipea, sisseehitatud eelvõimendi ja elektroonilise kiiruse reguleerimisega Thorens TD 204 on tõsine vinüülplaadimängija, mis teeb juba otse karbist väljavõetuna väga head häält ja särab eriliselt keskmistel helisagedustel, esitab heli avaralt ja kaasahaaravalt. Kuna sisseehitatud fono-eelvõimendi on väljalülitatav, siis on sul tulevikus võimalik täiendada seda komplekti endale kõige paremini sobiva eelvõimenduse ja/või helipeaga. Ja siis on tegemist juba veelgi kõrgemal tasemel hobiga.

Küsi lisainfot või pakkumist!  Meie kontaktandmed leiad siit: pood.valiheli.ee/kontakt

Parim vinüülplaadimängija süsteem – Pro-Ject T2 W

Pro-Ject T2 W vinüülplaadimängija näol on tegemist täiesti uue ajastu algusega vinüülplaadimängijate eluloos. Selle mängijaga saad nüüd puhast analoogheli saata kadudeta formaadis (48kHz/24-bit FLAC) läbi Wi-Fi ühenduse ükskõik, millisesse sinu võrguühendusega heliseadmesse olgu selleks ressiiver, striimer või Wi-Fi kõlar. Veelgi enam, läbi Pro-Ject Control rakenduse on see mängija ka valmis multiroom lahendusteks – ühenda nii paljude seadmetega, kui sul parajasti vaja on. T2 W küljest leiad korraliku 9-tollise helikäpa ja Sumiko MM-tüüpi helipea, lisaks on sellel olemas elektrooniline kiiruskontroll ja sisseehitatud eelvõimendus. Hetke kõige moodsam plaadimängija, millel on ka nii stiili kui kvaliteeti!

 

Toodet saad tellida ning selle kohta lisainfot lugeda ValiHeli veebipoest.

Parim integreeritud võimendi – NAD C 3050

Maineka hifi-seadmete tootja NAD 50nda tegutsemise aastapäeva puhul (algus 1972) välja antud retrodisainiga C 3050 LE integreeritud helivõimendi äratab nostalgilisi tundeid. Vormilt minevikuhõngulise hõlma on aga all peidus kaasaegne ja tulevikku vaatav sisu, mis annab silmad ette paljudele konkurentidele.

Hübriidne digitaalne UcD helivõimendi tehnoloogia suudab pakkuda pea mõõdetamatu müra- ja moonutustaseme juures lausa 100 W pidevvõimsust kanali kohta. Puhas naturaalne heli, suur helilava ja suurepärane dünaamiline ulatus lausa naelutavad kuulama. Digitaalse sektsiooni eest vastutab võimekas Texas Instruments PCM5242 diferentsiaal DAC, millel on samuti eriti madal moonutustase ja suur dünaamiline jõudlus. Loomulikult C 3050-l olemas kõik kaasaegsed lisad ja ühendused, alates kahesuunalisest Bluetooth ühendusest ja voogedastusplatvormide toest lõpetades nö päästik väljundi, ruumikorrektsiooni ning hääljuhtimise võimekusega. Kirsiks tordil on HDMI eARC sisend 2.1 kodukinosüsteemi jaoks, kõrvaklapiväljund ja fonosisend MM-tüüpi helipeaga vinüülimängijale. Ehk kõik kokku on midagi sellist, millest üks tõeline helientusiast 50 aastat tagasi veel päriselt unistadagi ei osanud!

Muljetavaldav helikvaliteet, äärmiselt maitsekas retrolik välimus ja suured pilkupüüdvad VU-meetri seierid on midagi, mis panevead erutusest võbelema pea iga helientusiasti südame!

Toodet saad tellida ning selle kohta lisainfot lugeda ValiHeli veebipoest.

 

Parim kompaktne striimiv võimendi Bluesound POWERNODE EDGE

Kompaktset, minimalistlikku POWERNODE EDGE’i on võimalik paigaldada praktiliselt kõikjale, kaasa arvatud seinale. Elegantset ja interjööris pea märkamatuks jäävat vormi täiendab aga laiaulatuslik funktsionaalsus koos kvaliteetse helivõimendiga. Edge on juhitav Bluesoundi intuitiivse BluOS-rakenduse kaudu, läbi mille pääseb ligi paljudele voogedastusteenustele, internetiraadiotele, Wi-Fi kaudu arvutis või serveris olevatele muusikafailidele, aga ka USB ühendusega mäluseadmetele. Edge’lt ei puudu ka HDMI eARC ja kahesuunaline Bluetooth ning multiruum tugi. Helipilt on selge ja särtsakas nagu ühel hi-res muusika võimekusega seadmel olema peab ja enamgi.

Toodet saad tellida ning selle kohta lisainfot lugeda ValiHeli veebipoest.

 

Parima hinna-kvaliteedi suhtega striimiv helivõimendi – SVS Prime Wireless Pro SoundBase

SVS-i Prime Wireless Pro SoundBase ühendab endas nutikad funktsioonid ja ootamatult tugeva (2 x 150 W) helivõimendi. Ühenda vaid oma lemmikkõlarid ja asu kuulama! Helipilt on väga selge, puhas ja musikaalne. Bluetoothi kasutamiseks on olemas aptX HD tugi, TV ühendamiseks HDMI eARC, lisaks hi-res muusika võimekus näiteks DTS Play-Fi rakenduse kaudu (või mõne teise voogedastusteenuse kaudu. Selle helivõimendiga tuleb kaasa ka kaugjuhtimispult, kes aga soovib, saab seadet hallata Google/Siri/Alexa hääljuhtimise kaudu. Antud kategoorias on konkurents väga tihe, kuid SVS-i Prime Wireless Pro SoundBase jääb peamiselt silma ja kõrva eelkõige rohkete ühenduste, võimsa helivõimendi ning väga väikse korpuse poolest.

Toodet saad tellida ning selle kohta lisainfot lugeda ValiHeli veebipoest. 

Parim striimiv ressiiver – Yamaha R-N2000A

Jaapani käsitöö ja hi-fi traditsioon kohtumisel tipptasemel digitaalse tehnoloogiaga sündis Yamaha R-N2000A striimiv ressiiver, milles on korraga nii ülendavat musikaalset heli kui uuenduslikke tehnoloogiaid. Vintage elektroonikast inspireeritud esipaneel püüab pilke VU-meetrite ja suurte mugavate nuppude ning lülititega.  Samas on olemas stiilne OLED-ekraan, mis aitab selle rohkete funktsioonidega seadme menüüs navigeerida. Yamaha suurepärane MusicCast rakendus pakub voogedastus- ja multiruum võimalusi. Seadmelt leiad loomulikult sisendid ka nii teleri, vinüülplaadimängija kui FM-raadio jaoks. Yamaha järeleproovitud võimenditehnoloogia pakub aga muusikalist ja rafineeritud esitust, milles on peeneid detaile, avarust ning sügavust. Yamaha YPAO ruumikorrektsioon on samuti väga teretulnud lisandus, mis võimaldab sellel helivõimendil end pea igas ruumis täielikult kehtestada.

Toodet saad tellida ning selle kohta lisainfot lugeda ValiHeli veebipoest

Parim high-end integreeritud helivõimendi – Musical Fidelity Nu-Vista 800.2

Musical Fidelity uus lipulaev Nu-Vista 800.2 integreeritud võimendi on võtnud üle oma eelkäia välimuse ja funktsioonid, täiustatud on aga jõudlust ning mõningaid esteetilisi detaile. Hämmastav (2 x 330W) võimsus, sujuv ja musikaalne taasesitus ning lampidel põhinev eelvõimendi sektsioon räägivad kõik seadme kvaliteedist. Pole kõlarit, millega see võimendi toime ei tuleks või raskustesse satuks. Nu-Vista 800.2 on fantastiline täiendus Musical Fidelity tippklassi seadmete rivvi ja selle soetamist võiks kaaluda iga tõsisem audioentusiast.

Küsi lisainfot või pakkumist!  Meie kontaktandmed leiad siit: pood.valiheli.ee/kontakt

Parim high-end striimiv integreeritud helivõimendi – Hegel H600

Uuendatud DAC-sektsiooniga Hegel H600 on igati väärt järglane armastatud H590 striimivale helivõimendile. Ettevõtte eritellimusel valminud SoundEngine 2 vea tühistamise tehnoloogia võimaldab pakkuda erakordselt kontrollitud ja rikkalikku heli. Põhjalikult ümber kujundatud eelvõimendi osa tagab eriti orgaanilise, ausa ja täidlase helipildi. Tänu H600 väga suurele (2x303W) väljundvõimsusele, võid selle võimendiga kasutada mis tahes kõlareid. Lisaks LAN-pordile on sel võimendil olemas ka digitaalsed sisendid: USB-B (384kHz/32-bit; DSD256), kolm optilist ja kaks koaksiaalset pistikupesa. Lisaks on seda esteetiliselt meeldivat võimendit lihtne kasutada.

Tõeline helivõimendite tour de force!

Küsi lisainfot või pakkumist!  Meie kontaktandmed leiad siit: pood.valiheli.ee/kontakt

Parim high-end kõrvaklapisüsteem – dCS Lina System

Võrratu täiendus kõrvaklappidega kuulajatele high-end klassis! dCS’s Lina System komplekt sisaldab DACi, master clocki ja analoog kõrvaklapivõimendit, mis kõik on ehitatud kõrgeid standardeid omavahelist sünergiat silmas pidades. Süsteemi südameks olev Lina DAC toetab nii striimitud kui juhtmega digitaalseid allikaid formaadis kuni 384kHz / DSD128 ja selles on kasutatud dCS-i poolt tunnustatud RingDAC-tehnoloogiat, mis võimaldab muusikasse tuua märkimisväärse selguse, üksikasjalikkuse ja elususe. Täielikult balansseeritud võimendil on aga piisavalt energiat ja erksust, et võimendada ka kõige nõudlikumaid kõrvaklappe. Kolme seadme vahelist koostalitlust reguleerivad “Power Link” ühendused. dCS-i Mosaic Control rakendus pakub aga suurt muusika valikut, erinevaid filtreid ja palju muud vajalikku.

Küsi lisainfot või pakkumist!  Meie kontaktandmed leiad siit: pood.valiheli.ee/kontakt

Parimad high-end kõrvaklapid – Yamaha YH-5000SE

Yamaha YH-5000SE kõrvaklappe võib pidada selle brändi tähelepanuväärseks tagasitulekuks high-end mudelite areenile. Möödunud sajandi 70ndatel aastatel olid just nemad ühed planar-magnetic tehnoloogia loojatest ja populariseerijatest (legendaarne Yamaha HP-1). Nende ülikergete kõrvaklappide kaasaegne disain ja ehitus on vapustavad, alates rõhuga juhitavast avatud-tüüpi korpustest kuni esmaklassiliste materjalide valikuni. Kuid ükski klapp pole midagi, kui ta ei kõla hästi – siinkohal ületab aga YH-5000SE kõiki ootusi –  erakordne dünaamika, detailne ja intiimne helipilt võtavad sind lihtsalt hingetuks! Kõrvaklappide tippmudelite vahel valitseb tänasel päeval meeletult tihe konkurents, kuid Yamaha YH-5000SE-l tõi sellesse mängu täiesti uue hingamise. Fantastiline klapipaar!

Toodet saad tellida ning selle kohta lisainfot lugeda ValiHeli veebipoest. 

Parimad juhtmevabad kõrvaklapid premium klassis – T+A solitaire T

Mobiilse juhtmevaba kõrvaklapi valmistamine audiofiilsete standardite järgi on äärmiselt keeruline, kuid T+A on sellega reaalselt Solitaire T mudeli näol toime tulnud. Tegemist on luksusliku ja kerge klapipaariga, mis pakub esmaklassilist mürasummutust ning jõudlust tasemel, milleks on konkurentidel seni endiselt ühenduskaableid tarvis. Edu võtmeks on ESS DAC, mis toetab HQ kuulamisrežiimi. Lisaks on olemas aptX HD koodek, USB-C ja analoog ühendus. Dünaamilised 42 millimeetrised kuularielemendid on ümbritsetud kerge ja tugeva alumiiniumraamiga, mis tagab selle, et nendel klappidel on peale stiili ja suurepärase helikvaliteedi ka korralik vastupidavus. Solitaire T on ühtaegu nii tehnoloogiline kui heliline triumf.

Küsi lisainfot või pakkumist!  Meie kontaktandmed leiad siit: pood.valiheli.ee/kontakt

Parimad aktiivsed riiulikõlarid – Klipsch The Sevens

Klipsch The Sevens aktiivne riiulikõlaripaar on võtnud disaini inspiratsiooniks Ameerika brändi “Heritage” kõlarid ja toonud need tänapäevasesse konteksti. Seeläbi on saavutatud midagi täiesti erakordset – kombinatsioon eksimatult äratuntavast stiilist, funktsioonide rohkusest ja suurest jõudlusest. Tractrix ruuportehnoloogiaga tviiterid ja 165mm madal-/kesksageduselemendid on kontrollitud läbi DSP ja võimendatud spetsiaalselt häälestatud helivõimendite abil. Heli on bassirikas, särtsakas ja detailne. Samas saab seda Klipschi intuitiivse rakenduse Connect abil kohandada nii, et see sobiks ka personaalse maitsega. Põhjalikult läbimõeldud ühendused (HDMI ARC, USB-B, Bluetooth, analoog/ MM fono) ja hi-res muusika taasesituse valmidus 192kHz/24-bit muudavad need kõlarid tõeliselt autoriteetseks muusikasüsteemiks!

Toodet saad tellida ning selle kohta lisainfot lugeda ValiHeli veebipoest.

Parim kõlariseeria – KEF-R-Meta

KEF-i kõrgema hinnaklassi KEF-R-Meta sarja kõlarite jaoks on välja töötatud mitmed peened tehnoloogiad, nagu näiteks Uni-Q kõlarielement, millelt leiab eriti kõrge summutusnäitajaga metamaterjali (MAT). Testid ja klientide tagasiside näitab, et see kõik töötab, pakkudes helilist detailsust, jõudlust, avarust ning ja rahulolu. Seitsme mudeliga sari koosneb põranda- ja riiulikõlaritest, keskkõlarist ning Dolby Atmose toega surround kõlaritest. Komplekt sobib nii kodukino- kui ka muusika kuulamiseks mõeldud süsteemidele. Olenemata sellest, kas seda kasutatakse muusika või filmide jaoks, on helipilt dünaamiline, hästi defineeritud ja haaravalt loomulik heli. Interjööri aitavad neid sobitada erinevad värvivalikud, sealhulgas on nii R3 riiuli- kui ka R7 põrandakõlaritest olemas veelgi uhkema ning luksuslikuma välimusega eriväljaanded.

Küsi lisainfot või pakkumist!  Meie kontaktandmed leiad siit: pood.valiheli.ee/kontakt

Parim mobiilne DAC – iFi Audio GO pod

Tänu iFi Audio GO podile saavad nüüd juhtmega kõrvasiseste high-end klappide kasutajad võimaluse oma lemmiklappe mugavalt ja juhtmevabalt kasutada. Seda loomulikult helikvaliteeti säilitades. GO podi uudne süsteem koosneb kahest nutikast, puutetundlikust adapterist, mis sobituvad kõrvade taha mugavalt ja mille külge saate ühendada oma in-ear klapid komplektis kaasas olevate 2-pin või MMCX pistikute kaudu, mis on mõlemad klapitööstuse ühed levinuimad standardid. Valikuliselt on saadaval ka paljud teised adapterit. Mõlemasse podi on sisseehitatud kvaliteetne DAC/kõrvaklapivõimendi, mis suudab toime tulla ka kõige nõudlikemate kõrvasiseste kuularitega. Olemas on ka lai Bluetooth-koodekite tugi (sh aptX adaptive, LDAC). Akud peavad vastu ca 7 tundi ja laadimiseks kasutatakse eraldi laadimiskarpi, milles toimub ka hoiustamine. Läbimõeldud, toimiv ja uuenduslik!

Küsi lisainfot või pakkumist!  Meie kontaktandmed leiad siit: pood.valiheli.ee/kontakt

 

Selline oli tänavune EISA valik. Loodame, et leidsid sellest postitusest uut ja huvitavat. Ja kui midagi loetust huvitama hakkas, siis võta julgelt meiega ühendust – ValiHeli  kaudu saad kõiki neid tooteid endale soetada vähese vaeva ning hea hinnaga.